Keeway F-act/focus 70ccm by siwy_f-act BRILIANT BLACK

minimalko lepiej na pewno na 50ccm nie odczujesz tego :slight_smile:

Nawet na 70ccm nie odczujesz tego zbytnio. Jakbys zrobil do tego porting cylindra to wtedy by byl duzy efekt.

ale zawsze jest ta satysfakcja że zmodyfikowałem (minimalnie) kartery sinika :slight_smile:

siwy_fact, kiedy wkładasz cylinder 70

na dniach zakładam :slight_smile: myślę że w przyszłym tygodniu już będę śmigał :slight_smile:

A cylinder jaki ? Stage6 Pro Sport ? Tak jak w planach na 1 stronie ?

niestety nie na razie polini sport :slight_smile: Potem stege 6 racing :slight_smile:

na polini sporcie poszaleje xD

ok to jestem tuż przed wyborem cylindra. Pomóżcie zamieszczam ankietę.

zdecydowanie małossi. Lepsza jakosć wykonania no i mocniejszy :slight_smile:

a czy seryjny wał mi wytrzyma na mocnych łożyskach??

powinien wytrzymac jeśli zmieńiłes łożyska :wink:

Na pewno wytrzyma, tylko przydałby się gaźnik 17,5mm.

gaźnik w swoim czasie będzie nawet 21 do racinga :slight_smile:

odrazu wloz stage6 racing na seryjnym module ci wal nie peknie i w między czasie uzbierasz na wal wzmocniony i zdejmiesz blokade z modulu i jazda

Czemu wszscy uparli się na se S6R?? Przeciesz to jest gowno i szybko się zaciera, nie lepiej kupić Hebo Manston Replice?? :roll:

powiem tak For Race jest bardzo wytrzymaly ;] i zadawalajac osiagi ma ;] :slight_smile:

NIE kupuj S6 bo one się szybko zacierają :wink:

Lepiej kup hebo alu racing (seryjny wał przy nim wytrzyma :wink: ) to jest taki mid race
no albo weź już manstona, ale licz się z szybką wymianą wału :slight_smile:

ja jestem bardziej przekonany do firmy stege6 niż do hebo wg mnie hebo to gówno ale to oczywiście kwestia dyskusyjna. A i chyba do keewaya nie ma innych racingów niż stage i hebo czy są jeszcze jakieś??

Ale i tak najpierw malossi skoro tak radzicie :slight_smile:

S6 własnie leci w kulki daja badziwne tłoki Atheny, paski S6 produkuje firma Bando. Rob jak chcesz ale i tak s6r padnie predzej niz myslisz :lol: A tak ogólnie to zakladac cyl klasy racing Ac to torche glupi pomysl bo to będzie się bardzo grzać.