Keeway F-act/focus 70ccm by siwy_f-act BRILIANT BLACK

wiem ze się grzeje ale z drugiej strony mam zamiar zmodyfikować chłodzenie i nie będzie on używany do długich jazd :slight_smile:

UP
Mała zmiana planu kupuje jednak cylinder “racing parts 80ccm”

można kupić ten cylinder w necie siwy_fact,

jeśli to jest pytanie to nawet nie wiem bo to u mnie w serwisie mają :slight_smile: a na necie nie sprawdzałem :slight_smile:

A i keeway jeździ na pożyczonym od kupla cylindrze :slight_smile:

patrzylem to nigdzie tego nie ma

ja kupuje z tego serwisu http://rumik.eu/

a jak dokladna nazwa jest tego cylka spodobal mi się :wink:

nie mam pojęcia byłem tam mówił mi że ma z powiększonych pojemności tylko tego “racing parts 80ccm b. dobry włoski cylinder”

spójrz tu, tu jest taki cylinder KLIK

ej chłopaki mam problem wiem jak odkręcić przekładnie w keewayu tak jak siwy to zrobił pomuszcie;/

nie bardzo wiem o co ci chodzi… po co pytasz skoro WIESZ jak odkręcić??

siwy_fact, thx za linka

ReKoRd, tylko ze ten cylinder w linku to 70ccm a ja mam mieć 80ccm :slight_smile: przypuszczam że ma więcej mocy albo większą żywotność :slight_smile:

pewnie bedzei i wieksza moc i zywotnosc xD kupuj cylinder dawaj foty i mow ile ci idzie

watpie ze kupisz gdzieś 80ccm … z 80 to tylko bmalossi BB …TCR … 2fast …

BB ma 86ccm z tego co pamiętam :sunglasses:

Ale ostatnio gdzieś widziałem zwykły cylinder 80cc do skutera. kumpel ma zresztą DNA z cylkiem 80cc, ale on ja juz zrobioną z włoch sprowadził :confused:

po świętach będę go już miał najprawdopodobniej chyba że coś pokrzyżuje moje plany :slight_smile:


OTO jest 70ccm :slight_smile: DR racing parts :slight_smile:

No no wygląda niczego sobie, ale co po zdjęciu cylka przydało by się go założyć, dotrzeć i jakiś filmik nakręcić :stuck_out_tongue:

Już go dociera :stuck_out_tongue: pisał na shoucie ;]

To jest cylinder Dr Evolution??

tak DR Racing Parts evolution…

Marian filmik będzie jak tylko go w miarę choć dotrę… Czyli za jakieś 100km. mam na razie 150km przejechane… jeszcze muszę kupić troszkę cięższe rolki albo mieszać będę… bo niestety nie mam tak ok 4.5g :slight_smile:

[ Dodano: 2008-12-30, 20:09 ]
Właśnie złożyłem zamówienie na S&D: oto ono:

Produkty
------------------------------------------------------
1 x Korona rozrusznika CPI/Keeway (15 zębów) (BU1603)


1 x Koło pasowe AIRMAX Keeway 50cc (BGM219085)


[ Dodano: 2008-12-31, 13:55 ]
JEST FILMIK Z JAZDY:)

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=rxGisqYFNCE[/youtube]

Od filmiku można wiele zażyczyć :stuck_out_tongue_winking_eye: ale skuter - miut :]