Keeway F-act/focus 70ccm by siwy_f-act BRILIANT BLACK

OK a więc zaczynam, postanowiłem się pochwalić swoim skuterkiem. Mój skuter to KEEWAY F-ACT50 w wersji “Racing” Miałem niedawno mały wypadek i połamało mi się część plastików. Dlatego postanowiłem przemalować moją maszynkę. Tak wyglądał jak był prawie nowy: [youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=OCpT0U-kCEU[/youtube] CO ZROBIONE: MECHANIKA Cylnder DR Racing Parts 70ccm Wariator POLINI speed control Wydech YASUNI R Pasek top racing wzmocniony Łożyska z luzem C4 NTN Przeciwtalerz BGM OTYKA Nowy lakier chwytak powietrza (carbon) siatka we wlotach lampa led z kierunkami :slight_smile: Kierunki revo carbon Custom Nadkole CUSTOM < w trakcie produkcji :slight_smile: > PLANY TUNING MECHANICZNY Przeróbka na LC Wsadzenie tarczy do tyłu Przednie lagi od roxa Cylinder S6 Racing/Hebo Manston Replica/ Malossi MHR Replica Wał TOP RACING EVO gaźnik dell’orto/stage6 21mm/24mm ssanie ręczne króciec ssący RMS gasbox MALOSSI sprzęgło POLINI 2G EVO II/ STAGE6 Dzwon S6 WING COOLER TEAM Zawór membranowy HEBO Może jakiś mocniejszy wydech np. Yasuni C20 jak starczy kasy OPTYK Wsadzenie felg od roxa albo od joga Kierownica BMX myślę nad Hebo Carbon Adapter/mostek od slider/bws Hebo Kilka polerek Mały custom Toby było chyba na tyle. Będę aktualizował jak coś zrobię nowego. Proszę o komentarze

Fajny fact :slight_smile: A jak osiągiż

Narazie 85 realne

Fajny keeway :wink: … Podoba mi się ! Jak ci lata 85 km/h realne to dobrze ! Pozdrawiam i czekam na dalsze efekty pracy :smiley: !

Przyszła paczka z lampę a oto efekty: Sorki za jakość zdjęć ale robione na szybko. Postaram się je poprawić w niedługim czasie :stuck_out_tongue: Teraz mam jeszcze jeden problem nie wiem na jaki kolor go pomalować czy czarny metalik czy akryl czarny??

Fajna lampa tylna :smiley: może czarny metalik ??

też myślałem bardziej o metaliku + białą perełka te wewnętrzne plastiki

podaj link strony z ta lampę

Fajny Keeway, a jak zrobisz to co planujesz to będzie wypas :slight_smile: Pomaluj tak jak mówisz ( czarny metalik + biała perełka na wewnętrzne plastiki) i będzie miodzio :smiley: P.S A temat nie powinien był w Worklogu? Pozdro.

Na moje to temat nadaje się bardziej tutaj bo w worklogu pokazujemy już gotowe efekty a tu się “chwalimy” swoimi maszynami, także tu i tu się nadaje :slight_smile: Tak myślę

siwy_fact napisał:

Na moje to temat nadaje się bardziej tutaj bo w worklogu pokazujemy już gotowe efekty a tu się "chwalimy" swoimi maszynami, także tu i tu się nadaje :) Tak myślę

Znaczy, że się gówno znasz na forum. Przenoszę.

Ok więc wczoraj kupiłem kompletny lakier tzn. podkład do plastiku, bazę metaliczną, lakier bezbarwny, rozpuszczalniki, papier ścierny, benzynę ekstrakcyjną. Kolor jaki wybrałem to brilliant schwardz z palety VW Daje zdjęcie jaki efekt mi wyszedł ale skuter jeszcze nie złożony i bez białej perły. Tak wyglądać przed malowaniem i po wypadku ale po klejeniu i szpachlowaniu plastików: To mój sprzęt do malowania: Tak w trakcie malowania: Tak już po ale niestety nie jest cały złożony z powodu tego że czasza jest jeszcze mokra: Komentujcie proszę chce wiedzieć co jeszcze zrobić…

Skaladaj go do kupy to będzie lepiej ocenic :stuck_out_tongue: Ja bym na twoim miejscu kupil nadkole bo ten błotnik strasznie psuje linie f-acta :stuck_out_tongue:

No bardzo ladny kolor tylko jeszcze nie odzwierciedla calego jego uroku bo skut nie zlozony. Jak najpredzej skaladaj, rob foty i na forum. P.S. Siwy ma racje z tym nadkolem.

Ok więc dorzucam kilka fot już złożonego :slight_smile: Mam nadzieje że te 3 wystarczą:) Nadkole jest w planach sorki że pisze ale chyba to z mielocha Pozdrawiam i zachęcam do komentowania

Lakier malina na pewno wygląda lepiej niz seryjny mat :wink:

no to lakierowanie nawet ci wyszło, ale nie mogę tak dobrze oceni ponieważ musiał bym widziec to na żywo :lol:

wiem wiem zdjęcia nie oddają efektu lakieru. Mam zamówione naklejki na skuter 4 po dwie na każdą stronę i będą to Tylko że białe będą

A jakich rozmiarów

nie za dużo tych naklejek bo będzie wiocha :stuck_out_tongue: