Keeway F-act/focus 70ccm by siwy_f-act BRILIANT BLACK

4 to chyba nie dużo??

mateuszpiatek napisał:

A jakich rozmiaręw

10x14cm i 5x7cm

Powiec szczerze po co ci te naklejki one nie będą masowo fajnie wyglądać ja na twoim miejscu przykleić bym raczej naaklejki tych firm których masz zrobiony tun i po dwie to max puźniej to nie tun tylko wieś tun

zobaczę jak co odkleić zawsze można :slight_smile: Jak przyjdą to wam pokaże na fotach jak wygląda

Gdzie kupiłeś tą siatke co masz we wlotach???

U nas jest taki sklep metalowy nazywa się metal zbyt kupiłem najdrobniejszą jaką mieli. [ Dodano: 2008-07-16, 19:41 ]

djbenek napisał:

podaj link strony z ta lampę

Oto link LINK Nowe foty:

uuu b?belki powietrza pod naklejkami… ? całkiem spoko wygląda, lecz ja też nakleiżbym naklejki od tych firm którymi go tuningowće?. Motorek bardzo przyzwoity:) pozdrawiam:)

Na b?belki jest sposób .

weź w ręki “tapeciare” i lekko je natnij ,a następnie przydu? palcem .

już się ich pozbyłem :stuck_out_tongue:

Proszę o dalsze komentarze

Może ktoś powiedzieć co zrobić aby te plastiki były ładniejsze znaczy takie ?wieże na dłu?szy czas

te naklejki playboya mogę by nawet fajnie wyszło :stuck_out_tongue:

Fajnie wygląda ta lampa, w czarnym ten skuter super się prezentuje. A te naklejki nawet pasują

już mam skończonego optycznie na razie jeszcze dojdzie kiera BMX i chwytak powietrza. doszły jeszcze naklejki chińskie taki znak rozpoznawczy że to chińczyk :slight_smile:

ejj ile za niego zabuliłes jak na poczłku go kupiłes?

już dokładnie nie pamiętam ale coś koło 4500

i to był nowy czy używka? Ja za mojego nowego dalem 4300 z 2 kaskami i kuferkiem…-.- kasa wytegowana w błoto zasraniiec się spuje a nie mogę go sprzedac bo on jest na firme i dopiero po roku mogę go sprzedac bo inaczej mi VAT dorypia :confused:

nowy był i ja nie narzekam awarii zero. ale komprecha mi zaczyna siadać powoli

Skorzystałem Z zaproszenia Fajny KIWEJ. :sunglasses:

komprecha

kompre coo??:P:-D

seba_zumico napisał:

kompre coo??:P:-D

Znaczy kompresja

fajny f-act cik tak samo mi latta jak tobie

Dorzucam filmik z małygo wyścigu. Guliver ma leo ZX a ja miałem wtedy polini speed control i lasera jeszcze blokowanego. [youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=FH-n6FsCeyE[/youtube]