Keeway F-act/focus 70ccm by siwy_f-act BRILIANT BLACK

aha to juz wiem :slight_smile: thx :slight_smile: teraz jeszcze cos robisz ze skuterkiem?:smiley:

tak wydech nowy i full tun taki jak napisałem wcześniej

no to dwaj fotyyy!!

Fajny skuter .Dzięki za zaproszenie. :smiley:

heh… ja też skorzystałem z zaproszenia :stuck_out_tongue: fajny F-act :mrgreen:

Powiem tak jak bys dal do pomalowania to co się trzyma nogi i ten plastik co jest stacyjka i pomalowal bys na Biala to byl by ladny efekt bo by się odbilalo a kolorek czarny tez ladny ale bulaly byl by lepszy ;] ( :shock: Efekt)

teraz myślę że w zim? będą małowałna czerwon? pere?k? i biaży. I będą robić tuning:

Stage6 sport pro
Yasuni R
Gaźnik stage6- dellorto 19mm
Sprzęgło Polini 2G evoII
dzwon stage6 wing cooler team
wałTop Racing evo do 18000obr.
prze?ożenia wtąrne polini +30%
wariator polini speed control
króciec ssący RMS
Filtr powietrza Polini airbox
Przeciw talerz Polini

To chyba wszystko z mechaniki

A z optyki idzie już:

Chwytak powietrza kiera bmx + adapter licznik KOSO i obrotomierz stage6 i kierunki do przodu TNT mini

Go Go Tuning i fotki pokarzesz ;]

siwy_fact napisał:

czerwon? pere?k? i biaży


Hmm ja bym czarny zostawiż, tylko tą biel dodaż.
Mechanika zapowiada się obiecująco, zobaczymy co wyjdzie. Lampa bardzo żadna. Kiedy foty z kier? DH?

mi coś nie pasuje z czarnym i białym coś nie tak. Kiera DH zdjęcia z niż będą jak przyjdzie

Ja Bym Wybrak Czarno - Biaży a jak nie to jakis kolor i biały ;]

Fajny kiżej, sam latam takim sprzętem. Super wygląda w tym czarnym macie

Ładny skuter wrzuc więcej fotek jakie osigi

wraźnie założyłem yasuni R bez regulacji wyciąga lekko 85 ale nie kręci maxymalnych obrotów i ma muła do 15km/h ale jak złapie rezynans to idzie i pasek mi się ślizga i to czuć :slight_smile:

Oto foty zerważem naklejki żeby wypolerowałlakierek:

NIezła ta twoja maszyna całkiem całkiem :mrgreen:

Z wydechem prezetuje się fajnie ale szkoda ze to nie wersja BE :stuck_out_tongue:

SiWy napisał:

Z wydechem prezetuje się fajnie ale skoda ze to nie wersja BE :P




Wiesz ale płacić 150zł za folie carbon na ko??c?wce?? Trochę nie opłacalne da się nakleiż folie carbon za 20zł. I chyba wydech będą chromoważ.

nawet całkiem całkiem ten motąr :wink:

korzystając z ostatnich dni wolno?ci postanowiłem wykonać polerkę przekładni. A oto efekt: Wiem że nie jest pierwsza klasa ale robiłem takie coś pierwszy raz w życiu :stuck_out_tongue:

Polerka słabiutka :stuck_out_tongue: Popracuj jeszcze nad niż.