Keeway F-act/focus 70ccm by siwy_f-act BRILIANT BLACK

A jakiej pasty używacie?? Polerka taka średnia z tych zdjęć. Może na żywo wygląda lepiej. Kiedy wyregulujesz go do końca i pochwalisz się osiągami?

muszę jechać kupić sprzęgło :slight_smile: a pasta to farecla chyba taka w żółtej tubce z napisem G3

Skuter nabiera wyglondu ale mi się nie podoba to mocowanie szpeci wyglond 8,5/10

ta pasta jest za gruboziarnista na polerowanie aluminium. Sam probowalem i tez nie wychodzilo to dobrze.

kop25 napisał:

Skuter nabiera wyglondu ale mi się nie podoba to mocowanie szpeci wyglond 8,5/10

mocowanie to będzie aż dostane nowy cyl to wtedy je zmienić bo narzazie to yasuni nie pasi za bardzo up Daje w miarę aktualne zdjęcia skuterka :D Oraz mój nowy nabytek :)) NITRO N760VX Sorrki za jakość ale nie chciało mi się iść po aparat :P A i dziś zamocowałem siatkę w chwytak powietrza :oops:

fajny keeway zdejmij tyylny chlapacz będzie 500 razy ladniejszy

zmieniłbym gdyby nie był on taki praktyczny mianowicie gdy raz przejechałem się po deszczu miałem całe plecy ujebane i założyłem go z powrotem

nie źle cacko

hihi masz moja lampe :stuck_out_tongue: :lol: To jest wersja z kierunkami czy bez bo nie chcialo mi się czytać calego :mrgreen: Milkiłej zajebiscie wygląda, tylko zdejmij ten błotnik bo szpeci go przy tej lampie albo chociaz zetnij jak ja :mrgreen: nie martw się tez mam plecu ujebane czasem :lol: ale Tuning wymaga wyrzeczen :mrgreen: Pozdro ! :sunglasses:

To wersja z kierunkami :slight_smile:

[ Dodano: 2008-10-12, 13:37 ]
Witam po raz kolejny właśnie, dziś rozebrałem mój skuter to fotki:

JAK CYLEK ZALOZYSZ TO POWIESZ MI ILE CIE WYCI¡GA NA TYM CYLKU I CZY STAJE NA KLOLO NA GAZ.

Po co rozbierałeś? Co zmieniaszł :sunglasses:
Ale te fotki niewyraźne… :confused:

na razie jest na częściach pierwszych i czeka na wał, łożyska, zawór i króciec ssący:)

i na cylinder ;d

siwy_fact napisał:

wał, łożyska, zawór i króciec ssący:)

Jakie firmy i modele? :P

Jasiu226 napisał:

Jakie firmy i modele? :P



Wał Top Racing evolution
Łożyska SFK C4
króciec RMS
Zawór HEBO (mam od kolegi za seryjny wydech praktycznie nie używany)


ReKoRd napisał:

i na cylinder ;d



Cylek będzie później, pierwszy będzie polini sport następnie stage6 RACING :))

króciec RMS


hmm... Tylko po co go kupiłeś? Seryjny się rozleciał?
Ja go kupiłem z mielocha i jest identyczny jak seryjny, średnice itd ma taką samą, jedynie trochę lepsze wykonanie i to tyle ;p.

PS
No zdjęcia to strasznie niewyraźne, zdjęcia robisz telefonem Sony Ericsson k750iż jeśli tak to powiem że ten fon potrafi duużo lepsze zdjęcia robić bo sam go mam ;p.

tak kupiłem go seryjny już nie był w najlepszym stanie :slight_smile:


odp. na PS robię zdjęcia k550i i nie wiem kiedyś robił dużo lepsze zdjęcia, te po malowaniu też są robione telefonem i są dobre :slight_smile:

No chyba że tak to ok, bo normalnie to tego zaworu RMS się nie opłaca bo to to samo co seryjny ;p

K550i to prawie to samo co k750i tylko inna obudowa i cyber-shot, pewnie coś Ci się w opcjach przestawiło albo robisz fotki na makro i nie łapie ostrości z daleka tylko bliska xD

Mafioz napisał:

No chyba że tak to ok, bo normalnie to tego zaworu RMS się nie opłaca bo to to samo co seryjny ;p



ale nie zawór tylko króciec

Mafioz napisał:

K550i to prawie to samo co k750i tylko inna obudowa i cyber-shot, pewnie coś Ci się w opcjach przestawiło albo robisz fotki na makro i nie łapie ostrości z daleka tylko bliska xD



i ma trochę większy obiektyw jak dobrze pamiętam :D