Keeway F-act/focus 70ccm by siwy_f-act BRILIANT BLACK

ojj moja pomyłka, miałem napisać króciec, to z pośpiechu, sorki za błąd :oops:

kumpel mi przywiózł dziś sprężynę (żółta małossi) zobaczymy jak złoże jak będzie z osiągami :slight_smile:

No nie źle się zapowiada mechanika :stuck_out_tongue:

Zapodaj zdjecia z kiera jak juz zalozysz bo tez planuje kupno kiery .

kiere jednak sprzedałem okazyjnie dużo drożej niż kupiłem

na czas zimy jest nowy plan :slight_smile:

zrobić mały castom tyłu :slight_smile:
chodzi mi o to aby skleić te dwa tylne boczne plastiki razem coś takiego jak zrobił SiWy i wyrównanie lampy bo teraz wygląda tak nie bardzo, chodzi m o to:



Chodzi mi o to aby ładnie wszystko ładnie spasować

[ Dodano: 2008-11-03, 18:58 ]
dzisiejszego dnia się zatarł ostatecznie :frowning:



jak ty go zatarłeś :?:

jechałem jechałem i zgasł, stracił kompresię ale dzięki temu przybliżył się polini sport 70ccm :slight_smile:

siwy_fact napisał:

ale dzięki temu przybliżył się polini sport 70ccm


To tak samo jak ja :-P

musisz mi powiedziec jak go zatarles to ja tez tak zrobie ;d;d

dodaj cykru do paliwa i masz zatarte jak w banku
:stuck_out_tongue:

karp, jest prostsza metoda…

stawiasz na nóżce i dajesz gaz na full… Po jakimś czasie cylinder będzie zatarty :frowning:


siwy_fact,

A wiesz moze co było przyczyną tego zatarciaż? sory jeśli gdzieś juz to pisałeś, ale nie mogłem znaleźć :frowning:

Nie lej oleju to zatrzesz :stuck_out_tongue:

Kiedy nowy cylek?

corey93, przypuszczam że jakiś syf się dostał przez gaźnik i boom :), albo coś wleciało jak mi wydech się odkręcił, cylinder nowy będzie tak za miesiąc bo teraz mam kilka innych wydatków

no to nie fajnie ze zatarty, ale masz racje dzięki temu jest powód na zakup czegoś lepszego (tak jak mówiłeś, polini) Keeway naprawdę spoko. Powodzenia życzę w naprawie.

Aktualny stan :slight_smile:

nie zły :slight_smile:
ja swój dopiero zaczynam robić

siwy_fact,
Skoro kartery już masz na wierzchu i rozkręcone są to ja na Twoim miejscu bym je jakoś pomalował spray’em, doda to dużo optyki, a jak skuter masz czarny to pomalowałbym silnik na jakiś wyróżniający się kolor, wyglądało by to pięknie gdybyś dobrał jakiś ładny kolor.
ja bym proponował:
czerwony albo pomarańczowy lub niebieski.

myślałem nad malowaniem ale szczerze nie mam pojęcia na jaki kolor :frowning: myślałem nad wypolerowaniem ich ale to strasznie dużo roboty żeby taki karter wypolerować, może będę środek polerował jak mi się uda kupić dremel :slight_smile:

ale polerka aluminium nie jest trwała, co jakiś czas trzeba ją poprawiać więc z tym będziesz miał dużo roboty i to co jakiś czas ;p a jak silnik będzie założony do ramy to ciężko będzie poprawiać polerkę bo będzie parę części przeszkadzało i w ogóle, lepiej go pomalować i miećś święty pokój na dłużej, nie dość że zajmie Ci to mniej czasu niż polerka to jeszcze nie bd musiał tego często poprawiać, jak dobrze pomalujesz to farba będzie się długo trzymać.

ja pomalowałem kartery na czarny mat i poleruje kape i będzie cacy:)
ogułem szkoda ze się zatarł