Kat.A1

No właśnie za tydzień się zapisuję na kurs.
A słyszałeś o tym, że będzie 22%VAT na wszystkie kursy po nowym roku? To prawda?

Tak doliczają po nowym roku vat. Jak teraz się zapiszesz to Ciebie to ominie…

i zapłacisz :wink:

=XawiD= napisał:

Tak doliczają po nowym roku vat.


No kur*a ... ja pier***e

Nie dość, że jest jakieś je***e A1, A2 i dopiero A od 22lat
To jeszcze będę musiał płacić więcej za A1 ... kur*a ... dopiero w styczniu się będe mógł zapisać >_<

Ruduś, A jest od 24lat. Ja się zapisuję dopóki mogę i dopóki mnie stać.


Speedy ; * :stuck_out_tongue:

Ja tam w sumie nie jestem na bieżąco z przepisami, bo moto już nie mam :frowning: , lecz z tego co pamiętam A było od 24lat, ale jak masz A1 czy A2 to możesz A zdawać od 18 . Jednak mogę się mylić.

Eaa dupa tam ;[
Na dniach postaram się odwiedzić jakąś szkołę i podowiadywać się wszystkiego :slight_smile:

RudY, jak znajdziesz jakąś sensowną szkołę jazdy, to będziesz mógł się zapisać na kurs nawet pół roku przed latami, więc szukaj, znajduj, zapisuj się, płać i rób prawko :wink:

Dywersant napisał:

więc szukaj, znajduj, zapisuj się, płać i rób prawko ;)


płać ;[ To było złe ;p

pół roku ? hmmm... No to muszę się chyba szybciej tam wybrać :P
mam 2 w pobliżu ;) Jakoś dam radę :)

ok dołączę się hehe
A1-16lat -3 miechy przed 16
A/(A2 niedługo)-18lat- 3 miechy przed 18
A -(24lat niedługo) ( gdy masz A2 od 22lat)
gdy masz A1 to A robisz za pól ceny ( 10h jazdy na 250ce bez teorji)

ja z prawkiem wyrobiłem się przez 2 miechy :lol:
( robiłem od początku września-egzamin miałem 30listopada)
zdałem za pierwszym razem mam już do odbiory czekałem na odbiór 15 dni
na egzamin około 15 dni od zgłoszenia się ( ustalenia terminu)
WORD przerywa egzaminy na prawo jazdy na kooło 2 MIECHY Z POWODY ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH
kurs robiłem u ,Cieślak’’ w szczecinie - koszt 1100zł ( najlepsza szkoła szkoląca motocyklistów w szczecinie zdawalność około 97 %) :mrgreen:
Pozdrawiam axer464 szerokiej :evil:

axer464 napisał:

gdy masz A1 to A robisz za pól ceny


Nie wiesz może czy tak samo będzie się tyczyć nowych przepisów ?
A1 -> A2 za pół ceny
A2 -> A za pół ceny

I ile kosztuje poprawka jakbym jednak nie zdał z pierwszym ?

To za pół ceny jest umowne, zależy od OSK… Ale tylko dlatego, że jedzisz mniej h

RudY napisał:

I ile kosztuje poprawka jakbym jednak nie zdał z pierwszym ?



Jak owaliłeś całość, to płacisz jeszcze raz za całość. Jak owaliłeś samą praktykę, to płacisz jeszcze raz za samą praktykę(czyli bez teorii (-24zł chyba)) ;)

Że niby jak zwalę jazdy na egzaminie to muszę 30h znowu wyjeździć? Proszę cię, poprawka na B kosztuje 112,50 czy coś takiego, więc na motocykle podobnie.

Kowal, poprawka na kat. B kosztuje 114.50 (jazda) a sam egzamin 135zł. Egzamin na kat A 165zł a poprawka… Niestety nie wiem ale myślę że ok 130zł.

No to właśnie w tych okolicach, przecież jakby trzeba było jazdy poprawiać to z 1000zł by kosztówało.

Po 3 nieudanych próbach masz 5 godzin obowiązkowo do wyjeżdżenia. I za te 5 godzin płacisz ok 200-250zł.

Kowal pomyśl co ty piszesz.
Całość=teoria+praktyka ale egzamin, a nie kurs młotku !
A ile to kosztuje to nie pamiętam bo zbyt dawno robiłem.

egzamin 150zl kosztuje

http://wordjg.pl/index.php?option=com_content&amp;view=article&amp;id=4&amp;Itemid=6