Kat.A1

Haa to grejtz bo tez mam w marcu urodzinki ; D Zamierzam to A1 nieszczesne zrobić. Potem na A nie bede juz placil 8 stowek tylko 3 przykladowo bo tak to wygląda podobno. A tak wgl jak się maja sprawy z wprowadzeniem A1 od 18 i A od 24 lat ? Oby nic się nie ruszylo.

Czyli Jak mam A1 to na A tylko te 10h jazdy?

Tak, nie zdajesz też teorii.

A jak z cenami ? Jakie opusty ?

To zależy od OSK.

Ja płaciłem za całokształt A1 = 850zł. + wydanie prawka 72zł (coś koło tego).

Jeszcze mam kilka godzin praktyki w mieście i egzaminy :stuck_out_tongue:

Niger napisał:

Ja płaciłem za całokształt A1 = 850zł. + wydanie prawka 72zł (coś koło tego).

Jeszcze mam kilka godzin praktyki w mieście i egzaminy :P


Myślę, że chodziło o to, o ile mniej płaci się za A, jak się już ma A1 ;-)

No to zależy od cen w OSK ;/

Shakin napisał:

No to zależy od cen w OSK ;/


Ja to wiem, Ty to wiesz, ale Niger chyba nie wiedział :-P

LooSiu napisał:

A1 od 18 i A od 24 lat



Wg tego co na scigu pisali to to teraz wygląda niby tak xD (przynajmniej ja tak zrozumiałem)

A1 - 16 lat, A2 - 18 lat, ale musisz mieć A1 minimum, A - 20 lat, ale musisz A2 minimum 2 lata. Czyli trzeba 4 lata przelatać mniejszymi pojemnościami

A tak to A od 24

Wg. Wybiórczej xD projekt leży już w sejmieć, mają go uchwalić we wrześniu, wejść w życie ma z początkiem roku :P

I tak też ma być z tym,że brakuje Ci jeszcze kat. AM - na motorower :slight_smile:

A ja mam jedno pytanie. OSK musi mieć motor o poj. 125?? bo u mnie nie ma takich w okolicy ;/ sa tylko ktore robia na A czyli u nich mogę zrobić a1 czy nie?? musza byc specjalnie pod a1?? dzieki z gory za odp

ja się jeszcze nie spotkalem z osk gdzie by nie bylo 125 moto :stuck_out_tongue: a jak robia A to i A1 u nich robic można :wink:

u mnie jest male miasto i maja tylko jedno moto yzf 250 mogę u nich robic??

raczej tak. jak się zapytasz to się nie dowiesz.

Ok pojde się zapytam najwyzej gdzieś w okolicach bd musial szukac. Dzieki

U mnie w OSK mieli tylko 2 moto, MZ 250 i YBR 250 :smiley: Nie wiem czy robią A1, chyba nie. Ale są inne ośrodki, które robią :slight_smile:

Jak mają napisane ,że zdaje się u nich kat A1,A,B …itp to muszą mieć dany sprzęt na daną kategorię.

W sumie na 125 i 250 podobnie się smiga .

A kursy A1 są teraz organizowane? Bo chciałbym się zapisać.

Zależy od Miasta i szkoły, aczkolwiek powinny do pierwszego śniegu. Lecz to musisz się dowiedzieć bo u mnie jest przerwa do marca , a w odległej miejscowości zdają.