Jet Force TSDI 307 WRC by ostry0996

Ja się nie znam, ale na chłopski rozum, z tego co napisaliście, to wnioskuję że jeśli jest trochę prądu w aku, ale nie na tyle dużo żeby zakręcić, ale wystarczająco do wtryśnięcia paliwa to można kopką, taką

siwy_fact, nie chcę się kłócić ale nie powiedziałem że bez aku tylko z słabym aku
wiec takim który pociągnie pompkę ale nie rozrusznik (wiem bo mam wtryskowca )
jak może prąd z kopki iść za późno przecież idzie przez ta samą prądnice i nic się nie będzie działo

kowal - tak
ja miałem 4ah to się często rozładowywało i tak, pompka nabija a rozrusznik pyr…pyrr…pyrr
nie montuje kopki może jak wypoleruje kape
teraz mi aku padło muszę więcej ah po prostu kupić

żeby rozwiać wszystkie wasze wątpliwości , to powiem że producent na pewno nie usunął kopki tak dla jaj !! i koniec spamu czy kopka ma być czy nie

http://www.youtube.com/watch?v=3pYbB0MwbUI
http://www.youtube.com/watch?v=cK_hb-NANOU
http://www.youtube.com/watch?v=QpgmiPcTQxs

to nie jest mój wymysł tylko dużo ludzi montuje i nie maja z tym problemów

moim zdaniem nie ma co ciągnąć tego spamu jak będzie chciał to założy jak nie to nie założy

dobra kolejny OT=warn / wrona

Moj kolega przerabiał jeta z wtrysku na gaźnik. Moze cos więcej powiedziec na ten temat. Jak cos to wal do mnie na gg 2255817.

Ktoś się pytał o audio …
Parę Fotek



Co do kopki, na 70 % bede przerabiał … :slight_smile:

a ten włącznik jaki tam masz to jakoś się nazyważ? jaki to typ włącznikaż? fajniutki jest :mrgreen: czym to masz obiteż? :stuck_out_tongue:

Czy ja wiem :smiley: ? Normalny włącznik za 2 zł ze sklepu elektronicznego (podświetlany) …
Obite jest Białą skają i powbijane zszywaczem do deski (sklejki OSB) :smiley:

ostry0996, tak się pytam bo są kołyskowe i inne… :mrgreen:

jasiu, a ostry jaki ma włącznik jak nie kołyskowy? -.-
idź do sklepu elektronicznego i popytaj, skąd on może wiedzieć jak się nazywa ten pstryczek jak kupił pewnie to za 2 zł bez nazwy albo pod nazwą “włącznik/wyłącznik”

Pisało tylko włącznik OFF/ON :smiley: Cena 2zł :smiley:

Fajne audio też miałem u siebie takie zrobić ale jak już wiedziałem że Jet przejdzie na brata to już nie robiłem :smiley:

zajebiste audio

Dobra to postanowiłem przerobić aby był kopniak :slight_smile:

Kupiłem pokrywę tylko jest czarna (a to ni w ch** ni w oko nie pasuje :D)

Myślę aby ją pochromować ? … Co tym myślicie ? Chromować czy małować na biało ?

Zdjęcie pokrywy (trochę wiejskie bo w bagażniku –> tam pies jeździ)

mam nadzieje że zabierak do waria do kopki kupiłeś ? ten poz śrubkę na przeciw talerzu ?

Znaczy co ? Ja jak to kupiłem to przyszło razem ( pokrywa, przeciwtalerz, śruby, mała nakterka jakaś )

Nie wiem co ci się nie podoba w czarnej ja mam czarną i jest dobrze… umaluj na biało to zobaczysz jak to będzie xD będzie każdy mały brud widać… pomaluj ją jak będziesz małował skutera a nie … ewentualnie jak byś dał chrom to było by dobrze…
Daj zdjęcie od wew. strony pokrywy to ci powiem czy masz wszystko…

pewnie ma ale mi chodziło o ta gwiazdkę co się na wale przykręca - zabierak

ją powinien mieć oryginalnie bo w oryginalnym przeciwtalerzu jest na to miejsce i to musi być żeby można było przykręcić go do wału (przeciwtalelrz)

Adverion i inni macie fotki przekładni z drugiej strony i innych pierdół które kupiłem (nadarzyła się okazja) :smiley:





Mam ponowne pytanie : Czy dobrze by tu wyglądała polerka przekładni bądź chromowanie ?