Jet Force TSDI 307 WRC by ostry0996

zrób bada jak masz w avku albo chociaż kiermane bo mi się strasznie seryjne w jecie nie podobają

kiermane ? ;> Paremaetry audio ? to 2x110watt peing + wzmacniacz 2x70watt

audio to wiocha , kojarzy mi się z takimi dziećmi na wilgach :smiley: dlatego sam wywaliłem :smiley:

Jak audio jest dobrze zrobione to jest fajnie …
Z resztą popatrzcie ludzie >_<
Wszyscy mówili - audio zaje***e … Zaczęli to dzieci robić to wszyscy mówią, że wiocha !
RZAL.PeeL !!!

ostry ja bym nie bawił się szpachlą w tym.
w starych gratach ok, spoko ale w nowych moto to mi osobiście byłoby szkoda.
potem to zawsze mniej wytrzymałe jest i zapewne gorzej sprzedać bo osobiści ja nigdy bym nie kupił skutera po takich szpachlowkach xD

Ale ten z Avka to jest kozacki 50ccm Evo odlooot w ogóle to jest jeden z najbardziej znanych skuterów po costumieć

Popieram zdanie mafioza :smiley: … co nazjwyzej nakleje tak folie carbonową …a audio zamierzam wywalić bo na wzmacniacz mam juz kupca ! :mrgreen: Mafioz ty to masz zajebi*** avatar :smiley:

Co sądzicie aby dać dwie Tuby ledowe 12 pod spód ? znaczy pzryczepic na to białe od spodu np taki http://www.allegro.pl/item875961464_tuby_ledowe_12_niebieskie_2_x_wiecej_30_diod.html

ostry0996 napisał:

jeden z najbardziej znanych skuterów po costumieć



Albo bajki opowiadasz albo prawdziwego customu nie widzialeś :D

bajki opowiada

Co chcecie od tego jeta zielonego ? fajny jest ! ;D

dobra, kończymy offtopa robić bo warny polecą… do wszystkich mowa /Mafioz

nie wiem czy wiecie ale w Niemczech jest to jeden z najbardziej znanych Jet’ów…

Miałem identyczne neony w swoim JetForce i wszystko łądnie mocno świeciły ale raz sobie jechałem słyszę buuum zatrzymałem się a neon się z jednej strony oberwał i potłukło się i kawałek się wyrwał … :-/

czyli przy 90km/h mogły by odpaść ?

tu jest projekt tego Jeta na niemieckim forum (zielonego)
http://www.scootertuning.de/project-corner/319361-jetforce-goes-high-end-2.html

ostry0996 napisał:

czyli przy 90km/h mogły by odpaść ?


tego nikt Ci nie powie, zależy jak przymocujesz.
jak na taśmieć czy kleju to mozliwe że odpadną, najlepiej to zamocować na opaskach zaciskowych. ale wtedy trzeba byłoby w plastiku wywiercać dziurki żeby tą opaskę przełożyć. plus taki że na pewno nie odpadnie wtedy ;p

Mafioz napisał:

ostry0996 napisał:

czyli przy 90km/h mogły by odpaść ?


tego nikt Ci nie powie, zależy jak przymocujesz.
jak na taśmieć czy kleju to mozliwe że odpadną, najlepiej to zamocować na opaskach zaciskowych. ale wtedy trzeba byłoby w plastiku wywiercać dziurki żeby tą opaskę przełożyć. plus taki że na pewno nie odpadnie wtedy ;p



Właśnie na takich opaskach miałem to przymocować ... tylko czy ty nie będzie za duzo pradu pobierać ? ja mam dużo elektroniki w tym TSDI ... i nie mam kopnika :-)

kupujesz kapę od gaźnikowaca i masz kopkę

To będzie tak samo chodzic ? bo tam jest komputer ;p i trzeba chyba jeszcze jakieś pierdoły :smiley:

no przecież ci odpali z kopa :stuck_out_tongue: tylko musisz kupić tę pokrywę z kopką …

a wy myślicie że od tak tam nie ma kopkiż? Komp musi się załadować żeby ładnie odpalił i chodził

1.komp się nie ładuje- tylko pompka nabija benzynę a to czy odpalasz kopka czy rozrusznikiem to nie ma znaczenia
2.wystarczy kapa i kopka i ten tryb pod nakrętkę na przeciw talerzu

PS:oto chodzi ze jak bateria padnie to już nie odpalisz a może byc tak ze będzie mieć siłe uruchomić pompkę a wtedy możesz kopać :stuck_out_tongue:

BALU, rozpierdalasz mnie… Komp się ładuje miałem na myśli że benzyną i do tego potrzebuje prądu jaki daje akumulator a prąd z kopki jest za późno dlatego też silników na wtrysku nie powinno się odpalać na pych bez akumaulatora bo coś się tam dzieje z wtryskiem i z wtryskiwaczami czy coś w tym rodzaju