Jet Force TSDI 307 WRC by ostry0996

Jest on z 2006r, seryjna 50cm3 z pierdołami …

Wymieniłem w nim :

- Sportowy wariator Malossi Multivar
- Sportowa sprężyna centralna ( Biała Malossi)
- Sportowe rolki Malossi
- Sportowy pasek Malossi Kevlar
- Nowy cylinder wraz z tłokiem
- Nowe pierścienie
- Naklejki
- Nowa tylnia opona
- Audio 2x Peying 110w + wzmacniacz 2x70w

Plany:

- Sportowe sprzegło Malossi Delta lub Polini
- Paski na koła
- żarówki ksenonowe
- zrobić z przodu brewki z foli (ala carbon )


Fotki niechciały mi tu wejść więc podaje link :

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Peugeot/Jet_Force/Galeria/84070,615041’)

Osiągi fajne :smiley: polecam zakup tłumika :stuck_out_tongue: leovince zx :slight_smile: kozacki tłumik :stuck_out_tongue: każdy kto go włożył z moich znajomych to jest przyrost vmax 10 km/h minimum i przyspieszenie wypas :smiley:

To jest wtrysk … a słyszałem że we wtrysku to nic nie da …

ostry0996 napisał:

Sportowe naklejki


:}

ostry0996 napisał:

a słyszałem że we wtrysku to nic nie da ...


Dać, da ... z tym, że byś musiał potem mapy wtrysku przerabiać a to kosztuje :) $$$

no poprostu możesz zmieniać to w czym nie ingerujesz w prace silnika chociaż może do wydechu nie trzeba by było zmieniać mapy wtrysku bo chyba wydech nie ingeruje w prace silnika

Jeszcze się zastanowie … ale rozmawiałem z mechanikiem który naprawia takie skutery … i mówił mi że tłumik sportowy się do tego nie nadaje … a nawet coś tam się sypie przez niego … :slight_smile:

pewnie się nie nadaje bo kolanko będzie niżej i będzie tarło o asfalt :slight_smile:

Jetforce spoko, osiągi fajne :smiley: Z wyglądu zajebisty, nie przejmuj się optyką tylko bierz się za mechanikę :wink:

PeZeT napisał:

bierz się za mechanikę ;)

wtrysk ;/
A co do sportowego wydechu. Dac da ci. A map wtrysku nie trzeba zmieniac :) pisz do balu'sia on o wytryskach duzo wie ;)

RudY napisał:

mapy wtrysku przerabiać


no nie wiem jak już to się kupuje jedyny zestaw http://skutercentrum.pl/product_info.php?cPath=8_23_456&products_id=1958 w którym mamy ecu i tyle filozofii
a bez tego napęd można optymalizować bo nie ingeruje w zasilanie paliwowe ale zmiana tłumiku daje piękny basowy dźwięk i chyba może zwiększyć spalanie

Aha … czyli mam nie trzeba zmieniać ? np w wypadku LeoVince ZX albo Laser x-pro ?

dokladnie. :slight_smile: bo jak tłumik wymieniasz to tez w gaźniku nic nie robisz :slight_smile: to tylko odprowadza spaliny :slight_smile: ale kiedys balus mi mowil ze zx najwięcej daje we wtryskach :slight_smile:

[ Dodano: 31-10-2009, 10:53 ]
P.S. tani ten cylinderek z mapami :smiley: ale pewnie więcej daje niz w gaźnikach ;d

a nic się nie psuje ? gybym zx założył ?

NIEE !! jedynie humor kirowca chinskich skuterów i markowych których będzie bral prawie seryjny jet d;

możesz kupić zx ponoć coś może dać ale żebyś nie był zaskoczony to lepiej kup używany kasę stracona zawsze odzyskasz -bo nie wiem jak na tym silniku ale dźwięk da :stuck_out_tongue:
jak już to wkładaj w napęd dobrze wyreguluj i tyle
a i jeszcze jest polini cyl 70 ale tam nie dają ecu tylko jakieś bajery do regulacji wtrysku aby więcej podawał ale jest tańszy

ale jak masz robić większy tun to chyba lepiej swap

tak ale nie przymiećżam się do wymiany cyla … zrobie tego do dobrej jazdy … i zastanowie się nad kupnem czegoś do stuntu … ( ludix lub bws ) :smiley:

To zostaw tego jeta tak jak teraz jest, a tłumik kup do stunta.

chyba tak zrobie … ale zastanawiam się narzie nad kupnem drugiego …

co się stalo zy wszyscy na stunt się przezucaja xD

Bo stunt jest fajny. Te wszystkie oczy patrzące się na ciebie…