Jet Force TSDI 307 WRC by ostry0996

Zamierzam zamówić paski na koła do Jeta i nie wiem na ktore się zdecydować … Pomóżcie:D

Opcja 1


Opcja 2


Opcja 3

Opcja 2.

3 to odpada na 100%, fajnie 1 wygląda :slight_smile:

jak dla mnie opcja 2

Opcja 2 jak nic :slight_smile:

Mi się wydaje ze chyba białe zamówię …
czy takie będą dobre ? http://moto.allegro.pl/item815939042_tasmy_paski_odblaski_na_kola_felgi_keiti_lodz.html

Weź niebieskie, bardziej pasują, tyle że to jest o wiele węższe od tego co zrobiłeś w tych 3 projektach :stuck_out_tongue:

to tylko tak … na 5 minut były zrobione …

Mówie ci kup te niebieskie nie będziesz żałował :slight_smile: Wydaje mi się że będą najbardziej pasowały :slight_smile:

dobra to niebieskie … tylko te jasniejsze niebieskie czy ciemniejsze ?
najlepiej podajcie mi link … :slight_smile:

ciemniejsze ;p

jest tylko jeden odcień a nawet jak by gdzieś były 2 to ciemniejsze :sunglasses:
A nie lepiej będzie ci kupić silnik i przerobić na gaźnik ??? wtedy było by kozacko :!:
Aha i skuter super :slight_smile:

ale czy te paski co podałem wyzej w linku, będą dobre ?

tak … nawet ci się jeszcze ich sporo zostanie bo one są na koła 17" :roll:
Ale spokojnie będą pasować… tylko jak będziesz przyklejał to pamiętaj żeby łączenia nachodziły na siebie tak z 1cm…

i żeby łączenia nakładały się na siebie w kierunku przeciwnym do obrotu koła, dłużej posiedzi :wink:

Dobra to paski zamówione (niebieskie), chce kupić jeszcze lusterka Revo F1 W carbonie … Tylko czy zwykłe gwinty krótkie bedą pasować do Peugeota ? np takie –> http://allegro.pl/item839936997_nowe_lusterka_f1_prostokat_carbon_polysk_m8.html

a skąd my mamy wiedzieć idź i zobacz ja np w tkr mam długi gwint

Przed chwilą dostałem paczke od kuriera … Przyszły paski Narazie ich nie będę przyklejał bo jest zimno i moze klej dobze nie złapać :smiley:

Pare zdjęć :smiley: – >





A tu pare zdjęć Audio … :smiley:





[ Dodano: 29-12-2009, 22:17 ]
Pare fotek :







[ Dodano: 18-01-2010, 14:49 ]
Zaczełem kompletować pierdoły do Jet Force …
Wcześniej paski na koła …
A dzisaj przyszły ryfle :lol: kilka fotek :smiley:

:09:

:09:

nooo Ostry ;D
Super maszynka :slight_smile:
Jeszcze skończę Przy Rex1u i jedziemy :stuck_out_tongue:

jakie parametry masz w audio?? :stuck_out_tongue: