Jet Force TSDI 307 WRC by ostry0996

No wszystko jest… tylko gdzie jest ta taka podkładka z przeciwtalerza ? bo ona jest potrzebna żeby można było zapalić z “kopa” to jest taki jak by chwytak…

Tak dobrze by wyglądało ale lepiej daj to chromem niż masz polerować…

To chodzi o jakby taką gwiazdkę która jest przed przeciwtalerzem ?



Takie coś ?

Tak dokładanie o to więc wszystko masz tylko zakładać i działa :slight_smile:

Narazie nie mam jak bo mam złamaną nogę i jest zimno ;/

A co do małowań to chyba będe polerował bo chromowanie chyba nie wypali …

To wiesz że o polerowane będziesz musiał dbać pomijając to że pokrywa ta się ciągle brudzi… będziesz musiał często “odświeżać” jakoś raz na tydzień pastą polerską z drobnymi granulkami polerować/czyścić żeby to wyglądało jak będzie wyglądało od razu po polerce :wink:

True, warstwę chromu przetrzesz szmatką i gitara, a z polerką jest trochę zabawy z utrzymaniem :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

raz na tydzień



bez przesady :D raz na miesiąc i styknie :D

Co wy pierniczycie :stuck_out_tongue: Raz na dwa tygodnie przelecieć woskiem lekko-ściernym i będzie zakonserwowane idealnie :wink:

[ Dodano: 06-02-2010, 13:53 ]
Raz, że będzie ochronna warstwa wosku.
Dwa, że nawet jak się pojawi jakieś ognisko rdzy, to wystarczy przetrzeć i zginie :wink:

To już nie wiem :smiley: Polerka tam raz na 2 tygodnie pastą polerską ? a CHROMOWANIE to tylko szmata zwykła ? Kur** chyba ją wychromuje :smiley: A gdybym polerkę woskiem pokrył ? to co ?

Chromuj !! :smiley:

chrom to się będzie długo trzymać ale pewnie z 200 zł nie twoje :slight_smile: kasuje ludzie za chromowanie ;/

ReKoRd napisał:

kasuje ludzie za chromowanie ;/


Ale jaki efekt! :-)

Nie będzie fajnie w chromie wyglądać, sama pokrywa nie bardzo jakby cały blok razem z pokrywą to OK ! ale tak zobaczycie sami :smiley:

Dlaczego sądzisz że pokrywa w chromie by nie pasowała ?



Zobacz zamiast pokrywy białej była by w chromie z kopką …

A to powyżej pokrywy (jakby taki cieńki biały pasek) tego nie będzie wywale to :slight_smile:

Szczerze zrób jak uważasz, ja jakbym miał dać 200 zł za chrom tyle może kosztować to wolałbym kupić wario jakieś sportowe tyle ode mnie :smiley: Twój wybór

ostry0996 napisał:

A to powyżej pokrywy (jakby taki cieńki biały pasek) tego nie będzie wywale to :)


A tam czasami nie jest filtr powietrza ??

Niee ! To jest takie małe gówienko jakby osłonka :smiley: a CHROMOWANIE JAK SIÊ UDA BÊDÊ MIAŁ ZA DARMO :d

ostry0996 napisał:

CHROMOWANIE JAK SIÊ UDA BÊDÊ MIAŁ ZA DARMO :d


Hell Yeah! :-D Jak za darmo to rób tak bez wahania :-P

Wkurzają mnie tez felgi trochę pobijane :smiley: Malować je na biało? czarno? czy chromować ?

Nie widać tego raczej, ale jeśli musisz to maluj na czarno :slight_smile: