Italjet Formula AC 97 r

ale ja mam wydech pokroju zx ten aktualny co mam , wiec teraz sam już nie wiem :smiley: co robić

jak jest pokroju zx to zostaw po co wydawac 2x kase… a yasuni jakieś sa do twojego skuciaż

nie niestety nie szukałem lecz nie mogę nigdzie znaleśc dedykowanego do mojego modelu

nie szukaj do twojego modelu tylko do silnika morini

ale ja mam starszy typ monini i nie pasuje , Ja mam silnik Motori Franco Morini to są najstarsze silnik a morini są już inne

mój znajomy miał lasera do morini nie wiem czy wciąż ma :smiley:

zostaw ten tłumik co masz i kup cos innego np. hmm… gaźnik 19mm ? :smiley:

no może niech tak będzie , jest u nas w r-sku taki kolo co skuty sprowadza więc zamnienie się za gaźnik tylko czy aby na pewno na 19 |? może 17,5 była by dobra

17.5 dobre ale 19 kozackie ;d

Tak mam już cylinder malossi koleś zatarł go na docieraniu wyglanda on tak




Jak , że dziś pobyłem się szow na nodze , wiec poszdłem na działke , zdjąłem stary cyl , sprzegło wario lecz nie wiem jak to się nazywa lecz mi to cuś zostało na tej sztycy na wale nie wiecie jak to zdjąć lub czym ? Ręką tego nie da rady zdjać






Mocowanie na przekładnie




Tu połowa części posegregowana :stuck_out_tongue:


A tu mój zapas paliwa:PPP

To jest benzynaż

To na wale to jest “zamknięcie” wariatora i tam są ślizgi na tym, więc musi ręką zejść :smiley:

wiem mi też to nie chciało zejść w keewayu :smiley: sciągacz i jazda :slight_smile: poźniej powinno lekko schodzić :slight_smile:

HiHi :stuck_out_tongue: Ja też kiedyś miałem jakoś 50l paliwka :slight_smile:

Tutaj to jest ze 150! Te baniaki mają po 20 litrów. Mam kilka takich ale pająki w nich żyją niestety.

Ano tak patrze z porównaniem z tym kółkiem to tak :stuck_out_tongue:
Myślałem, że to są takie po piątalu :slight_smile:

zapasik ladny :smiley: daj pol xD a co do tego ze nie chce zejsc to to samo mialem :smiley: sciagacz i zeszlo :smiley: robisz szlif małosiego ?

tak robie ale nie wiem jakiego tłoka wziąć Metor czy vertexa ?

yyy to nie jest przypadkiem to samo ?? ;O Wez vertexa :wink:

za vertexa musiałbym zapłacić 189 zł a za meteora 120 cos koło tego , wiec:D ?