Italjet Formula AC 97 r

sprawa jest prosta :smiley: kup drozszy :smiley: powinien byc lepszy ;]

Vertex !

no kupiłem wał dałem za niego 40 zł zero luzów :d stary miał zaje.iste luzy , za 30 zł od mechanika wyrwałem 2 połowki karterów dozownik , odblokowany kruciec w raz z membranka :wink: no i mam juz nowa cewke , szlifu jeszcze nie zrobilem ponieważ nie mam juz kaski , ale jak sprzedam stare części kasa będzie :wink: A i co do szlifu zeszlifować cyl maksymalnie ? bo i tak jak zrobie szlif to mozliwosci szlifu juz nie będzie ???

rób szlifa na 70cc :smiley:

ale to juz 70 jest
nowy moduł cewko zapłonowy :stuck_out_tongue_winking_eye:
hmmm nie długo powinien przyjść stożek i nakładki na hamulce od danielsona , ale mam problem bo nie wiem jak magneto zdjąć niby takie proste a jednak nie …

Heh, ja niedawno ściągałem to popukałem parę razy gumowym młotkiem i zeszło bez problemu :mrgreen:

no ale jak _ _ odkrecam srodkowa srobke i co pukam w to czy jak _???

Tak, odkręcasz śrubkę i pukasz z każdej strony po bokach delikatnie i musi zejść ;). Sory, że tak późno piszę, ale miałem remont w pokoju.

ta młotkiem to ja wał zpierdole

mr.Jeremy napisał:

ta młotkiem to ja wał mam wszy i nie rosnę



FiRe napisał:

gumowym młotkiem



Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem :roll:

kartery rozpołowione , przymiećrzałem nowy cyl do karterów ;p


i to łozysko co widac ledwo ci się kreci :frowning: i nie da się go wyjac






mam mały problem bo kiedy miałem kopa spawanego przez dzieczyne która wyjebała mi się na skucie , a chciałem teraz zrobić polerke i nie wiem czy kupić nowego kopa i nowy zbierak czy zostawić tak jak jest i polerowac ?





no i jutro powinna przyjść paczka od danielsona ;p

no i jak już wyszysto dojdzie , to wyjme dozownik łozyska usczelniacze i polerka będzie ;p

jakie czyste kartery !!! xD kup kopniak str8 w chromie :smiley: rob polerke karterow :smiley: a cyl ladnie :slight_smile:

no ale to boszem odciac tego kopa ? i kupić nowy zbierak ? napenno nie kupie takiego kopa jak jest taki mały kupie taki normalny jak sa w 4t łatwiej się kopie ;p bo na tamtym kopie w pewnym miejscu zrobiłem polerke butem :stuck_out_tongue:

wal na kopa ja w speedzie mialem jakieś padlo tez spawane :slight_smile:

Chrzanisz, te jak są w 4T są niewygodne, bo trzeba je rozkładać. Ja w kileju też miałem polerke :stuck_out_tongue:

heh ale itale awaryjne są i podstawa jest dobry kop ;p a po kopie do tej pory mam slad na nodze jak raz kopałem i kopałem ;p to ucinać kopa ;d ? bo też błedem z mojej strony jest to iż jak kope to muszę noge dość mocno wykrzywić kop powinnen byc trochę wyżej takto też łatwiej by się kopało , ale jak spawałem to nie pomyślałem jak zawsze :frowning:


Nowy up :))
Sprzegło malossi fly


Sprężynki do sprzegła
Żółte polini
Niebieskie hebo
I biała centralka małossi


I jeszcze jakoś na tygodniu dostane paczke Z membrankami malossi Nówki sztuki :))

Czy awaryjne są Itale ? Hmm nie wiem taki typek ma w moim mieście to na słabym sporcie ładnie śmiga :smiley: Kiedyś chciałem kupić właśnie Formułe w cieczy :smiley:

no w cieczy to inna bajka , chciałem osobiście przerobić ale nigdzie karteru dostac nie mogę :frowning:

A ty masz AC?

niestety :frowning:
Mam już papiery wodne (drogie 14 zł zapłaciłem ) i przy okazji mam takie cuś do zdzierania farby nakładam i sama schodzi :))