Italjet Formula AC 97 r

Witam was czas pokazać tu swoja maszynke Wiec zaczynam
Skuter kupiłem z
Cylinder Malossi z głowicą niestety po szlifie nowy tłok Vertex
Wariator Polini Speed Control + rolki 4,9 g
Sprzęgło Hebo R Racing + zielone sprężynki + czarna sprężyna centralna
Gaźnik 19 mm Arreche
Pasek napędowy Athena
Wydech EXHAUST GALASSETTI SYSTEMS

To ja w nim zrobiłem
Cyl Malossi Sport 70
Stopka boczna
Zmieniłem gaźnik na 16mm Arreche dysza #60
Wariator Malossi Multivar Rolki 5,5g / był TOP RACING Sv1
Nowe przełożenie wtórne wraz z pierwotnym(przy okazji zmieniony olej)
Sprzegło Malossi Fly , było Rms Race i hebo n
Centralka niebieska polini
Sprężynki żółte polini
Felga nowa bo na tamtej frez się wytarł
Nowy regulator napiecia bo tamten coś szwankował
Nowa membranka
Uszczelniony bak
Poklejone plastiki
Rej. na przekładni
Co będzie
Cyl arisal (alu) /lub malossi 70 sport ( zależy jak z kasa będzie)
I cewka wraz z modułem ( głupia cewka 370 zł małossi) :(((
Jak na razie prace zostały wstrzymane z powodu braku kasy , czasu i ta głupia szkoła i jeszcze w tym roku egzamin:( po 3 klasie gim
Z italem było wiele ciekawych przygód , tkwi w nim slinik Franco Morini dość awaryjne , lecz Ital to Ital innym się nie podoba a mi się podoba wyróżnia się z tłumu nie to co inne skutery
A tu fotki











Aktualny spoczynek mojego piździka





a i tu jeszcze coś :stuck_out_tongue: jak wam się podoba ? Po zimie i tak skuter będzie małowany czekam na jakieś ciekawe pomysły :slight_smile:

Mi się bardziej podoba ten kolor co masz :slight_smile:

ten zielony ?

Noo, takie ala Kawasaki :smiley:

heh
lecz pewnie taki lakier orginalny kosztuje dość dużooo

A to po co masz go w ogóle małować? Przecież tak jak teraz jest git :slight_smile: Ładny ten zielony :wink:

heh powiecmy , że mój kaprys , a tak poza tym dałem się kiedyś dziewczynie przejechać i dosłownie mi się łza w oku zakreciła cała lewa strona!!! obdarta

:frowning: dawaj zielen taka jak bylo i do tego fiolet na srodek i jest rox :stuck_out_tongue:

na jak kolor pomalować to przy kole po prawej ? też na zielony ?

chce ktoś kupić ? centralki bo mi zostały oddam za grosze

jakiej klasy może być ten tłumik ?

stara membranka może nie widać ale płytki były juz odstajace

klamki od mojch hamulców nie wyglądaja za ładnie , i też nie wiem na czarno je pomalować czy jak isc po całości to na zielono ?

mr.Jeremy napisał:

klamki od mojch hamulców nie wyglądaja za ładnie , i też nie wiem na czarno je pomalować czy jak isc po całości to na zielono ?



Poleruj ;)

nie biore się za polerke za dużo szorowania lepiej sprayem maznac tylko na jaki kolor

spray ci się szybko wytrze a polerka klamek to w godzinie się spokojnie zamkniesz z robota od momentu wziecia klucza do odkrecenia klamki do pierwszej przejazdzki ;)) a maluja na zielony + fiolet będzie kozak a moze badlook jakis maly?

mógł by być lecz nie wiem zabardzo jaki dać masz może jakiś pomysł ? bo i tak będzie małowany , i nie wiem czemu skuter z kopa pali za 1 czy zminy czy ciepły a z rozrusznika kreci kreci i kreci myslałem ze koprecha lecz nie , wszystko dobrze podłaczyłem , A co do tej polerki to jak to zrobić wodnym ale jakie rozmiary ?

Danielson napisał:

zielony + fiolet będzie kozak


Tu się zgodzę. Potem tylko emblematy Kawasaki i jesteś swój ziom :D
;P

ale środek na fiolet ??a reszta zieleń ?

Mhm. ale zielony koniecznie taki jaki masz.
I co ci ta dziewczyna zrobiła, ze straciłeś lakier z leweją:D

nom a ja to pierwszy napisałem o fiolecie :slight_smile:

spoko mówicie i macie :stuck_out_tongue: środek będzie fiolet ale jaki bo jest wiele odcieni :d a co do dziewczyny jechała na prostej przyhamowała i zaczeła skrecac w lewo i dodała mu za duzo gazu i straciła panowanie nad italjetem , jak by się nie chwalić italjet ma dosc dobre przyspieszenie

mr.Jeremy napisał:

i nie wiem czemu skuter z kopa pali za 1 czy zminy czy ciepły a z rozrusznika kreci kreci i kreci myslałem ze koprecha lecz nie , wszystko dobrze podłaczyłem


Słabe aku :-P

no to nie aku , bo też tak myślałem ale zabrałem ojcu aku od auta i to samo kreci kreci kreci i dupa , że teak powiem nieładnie , jak spolerować te klamki jaki papier kupić ? I czy warto polerować ten przedni wahacz ? co widać na podpisię ? po prawo ?