Italjet Formula AC 97 r

W RGB:
fiolet - #9900ff
zieleń - #33ff33



btw. dziewczyna przeżyłaż :stuck_out_tongue_winking_eye:

niestety tak

[ Dodano: 12-09-2009, 19:54 ]

W RGB:
fiolet - #9900ff
zieleń - #33ff33

a co to jest bo , że tak powiem , że nie wiem :smiley:

mr.Jeremy napisał:

niestety tak


aluzja, ze mogłaby nie?


A i przy okazji Na jutro spróbuje zrobić ci wizualizację mojego pomysłu na image.

[ Dodano: 12-09-2009, 19:58 ]
- zielony.
- fiolecik.

tak ona zdarła całe lewe kolano , coś z reka zrobiła też lewa i tak miała pare siniaków , a co najgorsze skrzywiła mi kierownik , kopa upiepszyła , poobdzierała plastiki lampe przednia musiałem zmienić

Wredota. :smiley: a kolorki jak pasują?

fioletowy nie bardzo

Carmen, fiolet ciemniejszy a zieleń tylko troszkę ciemniejsza :slight_smile:

P.S.: 600 post :mrgreen:



Ale ten zielony jest jak brudny :stuck_out_tongue:

o teraz nawet elegancko

Niee, to jednak ten pierwszy zielony był lepszy :smiley:
To ja głosuję na pierwszą zieleń i drugi fiolet :stuck_out_tongue:

Ja też xDD

Zestawienie:



gitą

fiolet taki jak teraz carmen dała :stuck_out_tongue: a zieleń niech zostanie taka jaka jest :slight_smile: :oops: :oops: ona jest git :stuck_out_tongue:

Taaak . :smiley:
i będzie KawaStyle.

to ciekaw jestem ile ta KawaStyle mnie wyniesię :smiley: ale warto tak mi się wydaje

Nie może być tak, ze Ci się wydaje. Musisz być tego pewien :stuck_out_tongue:

To zalezy czy tobie się takie zestawienie podoba… Wg mnie warto. :smiley:

Mi też się podoba :slight_smile:

a mógłby mi to ktoś zrobić tak w kopie ? bo chciałbym zobaczyć jak by się to prezentowało

Jak będę jutro w domu to mogę Ci zrobić te kolory, tylko daj jakieś foto o dużej rozdzielczości :wink:

Co do rozrusznika to pewnie zniszczone szczotki w rozruszniku(do wymiany) lub łożyska się posypały :wink:

Heh dziś postanowiłem , że przerobie itala do stuntu , zmówiłem już lekkie rolki 4,0g , czerwone spreżynki hebo i czerwona centralke hebo , jutro powinienem już zrobić tylni hamulec , lecz zastanawiam się nad tym nie szczesnym wahaczem ale nad suwa mi się 1 myśl ital 97r i do tej pory wahacz jest wiec stunt na pewno wytrzyma a raczej powinnien , jak by co mam 2 sprzegł Hebo R i Rms i bende się bawić myślę , że coś wyjdze , itala nie opyla mi się go sprzedawać bo tylko na tym strace , a kasy na gruntowny remont brak :frowning: Wiec dało by rade z itala stunt psa zrobić ?|??