Italjet Formula AC 97 r

On taki trochę wielki jest do stuntu :-/ więc nie wiem czy tak będzie dobrze rwał na koło, a teraz idzie coś na koło?

nom szedł na koło lecz kupiem wiekszy amor i przedłużke i juz nie idzie ale amor stary założę i przedłużkę zdejme i może coś z tego będzie lub sprzedać itala i kupić vivacity małe lekkie i seria juz na kole się lata

To już lepiej Slidera.

tak ale zobacz ile slider kosztuje a ile vivacity , jechałem osobiście na tych 2 sprzetach , i lepiej jechało się na vivce gdyż mi tak w nogi nie wiało i w ogóle ładnie przyspiesza

jak zaczniesz latac na kole to nie zapomnij o stelazu :smiley:

przecież mam :smiley: stelaż ::))

a no tak :smiley: moje nie dociagniecie :smiley:
wiec na moje oko wachacz nie wytrzyma

NO jak chcesz zmieniać to kup neosa. NIe jest drogi a na kole lata :smiley:

Albo stare bws

powiem tak ale jeśli ja już bym kupywał to tylko full seria nic po tuningu !! I nie dam na pewno 5 tys za skuter , a zapewne za 3500 zł nic się nie kupi

[ Dodano: 16-09-2009, 20:45 ]
tak ital ma niby 15 tys przebiegu i jak patrze na rok opony to 2001 wyglądaja jak nówki nawet włoski sa na oponach wiec przebieg może być orginalny a przecież w 06 do polski był sciagany , wiec wahacz moim zdaniem nie jest aż tak bardzo wyjeba**ny

mój kumpel kupił neosa za 2600 niby serie a ostatnio okazało się ze siędział w nim polini sport 70 a my się dziwilismy czemu tak na koło idzie :smiley:

a który rok ? i też jak piździka kupuje to na pewno nie od młodego łepka kupie bo domyslec się można co z nim robił

koles miał z 30 lat rok 1999 ale stan jak 2008

heh ale nie chce starego skutera , wiem ze do 3500 zł to nie kupi się nówki mam juz starego piździka i co chwile się coś psuje ostatnio wymieniełm przełożenie wtórne i pierwotne felge , pasek , rolki , wariator , sprzegło , wał , i muszę jeszcze kupić cewke , i w starych skuterach non stop cos się papra , i tak na razie nic nie robie przy italu gdyż szwy na nodze i przez 2 tyg je muszę nosić

To jak juz zaczeles itala robic to rob go dalej a nie :wink: kupisz co innego i i tak będziesz musial… jak juz tyle rzeczy zmieniales to kup tylko poliniacza 70ccm i jakiegos next-r i smigaj i nie pierdo.l :stuck_out_tongue_winking_eye:

tak ale to tylko się tak mówi nie mam kasy na nastepnego cyla 550 zł i tłumik nastempne tyle , choć co prawda mam tam pare stówek wolnych bo ale co wszystko wjebać w piździka

No właśnie trochę szkoda tej kasy i części które w niego włożyłeś.

jaka opona wejdzie mi na tył bo na tej starej oponie pisze 130/70/13 weszła by 140 lub wieksza ?

Zobacz czy jest jeszcze dużo miejsca na bokach. Jak masz luzu po każdej stronie jakieś 2cm to bez problemu Ci wejdzie stoczterdziestka :wink:

a jak mówcie warto przerabia itala na stunt suke ??

pewnie że warto