Italjet Formula AC 97 r

czy warto? jakbyś ten nieszczęsny wahacz wymienił, to czemu nie :slight_smile: bez wymiany długo na nim nie postuncisz :wink:

sam juz nie wiem co robić czy ustwaic go na koło czy na predkosci czy po prostu sprzedać go na części , bo seryjny ital leci 65

wyjeba wachacz wsadz lagi wyjeb plastiki i smigaj :smiley:

heh nie ma od czego lagów wsadzić a przerabiać nie bende gdyż nie czuł bym się pewnie stuntujać :smiley: bo jak by co odpadło

W italach nie ma możliwości przerobienia na lagi… Tam kierownica to taka jakby kolumna… Do stuntu nie polecam - na drodze lipnie się prowadzi i nie jest zbyt wytrzymały .

=XawiD=, nie pierd.ol glupot ;p wszystko się da ;D mr.Jeremy, to stunc a jak się zjebie to remont wachacza i dalej stunt ;D jak bdziesz go na gazie spuszczal to dlugo potrzyma

=XawiD=, nie wiem czy wiesz ale skuter to moj 2 skuter a 1 z takim czymś z przodu i gwarantuje , że owiele lepiej się jeździ z wahaczem przy hamowaniu przednim fajnie do góry podnosi , ta Danielson, nie wiem czy wiesz ale nowego wahacza to ja nigdzie nie dostane :stuck_out_tongue: jedynie co to używki

ja nie mowie o calym wachaczu :wink: tylko o gumach i amrku :wink: chyba ze masz inaczej niz w speedzie :wink:

nie wiem jak w spedzie ale uu mnie tak jest

Danielson, trzeba by było całą główkę ramy od nowa zrobić… Aby wstawić jakieś lagi.

mr.Jeremy, opisałem własne odczucia… sam osobiście miałem itala…

pewnie dragstera

Niestety nie… ta formule http://p1.bikepics.com/pics/2008\08\26\bikepics-1398151-full.jpg , vivka obok też moja była.

heh widzialem ja na pj
jak tu najlepiej stelaż zrobić ? bo chce aby skuter postawić na tylnie koło i zeby tak noramlnie się opierał na stelażu , może z tego pod kufer uciąć cały tył zostawić tylko poczatek z tymi mocwaniami na śruby dospawać coś ? Tylko jak najlepiej to zrobić ?

mocuj do ramy po inaczej nie będzie to mocne;/

ale to jak bo to na zdjeciu mocowane jest na śruby do ramy , a nie mam innej opcji aby zrobić stelaż co kaleczyć plastiki ?

to gdzie niby ten stelaż wkleić przecież muszę zrobić miejsce na lampe kierunki ?

Najlepiej było by bezpośrednio do ramy zrobić, ale jeżeli masz metalowy i mocno umocowany stelaż do uchwytu na kufer do możesz ten uchwyt zastąpić stelażem do stuntu :slight_smile:

ahaś ciężko będzie ale się coś wykombinuje , a co zrobić gdyż jak wczesniej stawiałem skuter do pionu to gasł z powodu ze cofało się paliwo , jest jakaś możliwość aby ten proces zatrzymać xD?

Pokombinuj coś z wężykami spróbuj inaczej je puścić.

inaczej >? to znaczy jak ? Ale oby 2 wężyki są za to odpowiedzialne za to , ze jak go do góry podnosze to on gaśnie ?

z tego co ja patrze na te fotki i z reala to wiem jedno italjet nie jest stworzony do stuntu :frowning: wszystko ma dobre ale do normalnej jazdy a nie do stuntów na upartego zrobi stunt suke ale to trochę będzie komplikacji z tym :smiley: