Italjet Formula AC 97 r

heh ale speedy też lataja na kole choc wahacz mają z przodu , formuly nie jest taki ciężki na przodzie , komplikacji to co konkretnie masz na mysli ?

Wachacz !!! :smiley:

tzn ten stelaz z tylu trochę lipnie zrobić ale nie chodzi oto że italem na kole latać nie można oczywiście że można :slight_smile: tylko że wahacz i tak dalej będzie bardziej po dupie dostawać :slight_smile:

skuter ma hmm 97 r to jest 12 lat i nie jest tak wyjebany tak mi się wydaje , to nie jak stunt to co jak go przerobić co zrobić z tego szafe grającą ? bo juz nie wiem

Właśnie Italjet też mi się coś nie widzi do stuntu…
A jeżeli tak już chcesz coś przy nim robić to zrób jakiś costom czy cóś.

a coś konkretnie jakiś pomysł ?

rób stant suke i nie pierdol :slight_smile: Kolega na wachaczu w speedzie 2 zapierdala i jest gitara.

a długo tak już

Borek02 napisał:

zapierdala

??? bo widziałem dużo skutów na youtube co stuntowali z wahaczami
wyczaiłem cyla malossi 70 sport za 30 zł zatartego do mojego modelu i waham się czy warto to brać ???

Zależy jak, masz foto? opłaca się.

Jesli jest jeszcze miejsce na szlif to bierz !

Tak mam takie pytanko Jaki wydech najlepiej by współpracował z Cylkiem Malossi Sport 70 po szlifie tłok Vertex ??

Z tego co slyszalem to idealny do małossiego jest laser x-pro :wink:

No może i idealny lecz mój skuter do wyboru ma ;
zx
next r
i tt

tt fuck off od razu odpada next r i zx. Tu gorzej zx ciagnie niby bardziej od dolu. kumpel w spedzie mial oba i na zx’ie mial wiekszy vmax wiec hmm wolisz v max wiekszy czy ciag od dolu wybierasz

a i jeszcze jakiś arrow i tyle , chyba żeby kupić tłumik np. lasera i przerobić mocowanie mogło by to popsuć osiągi wydechu >?

Nie arrow nie… A nie ma laserow do moriniż? ;O posprawdzaj dobrze :slight_smile:

nie ma , na skuter centrum nie ma na mielochu też , na rp też nie i na allegro też nie :smiley:

mopshop.de tam looknij :wink:

Niestety brak xD wszystko to samo :((

To bierz zx’a w chromie :wink: