Italjet Formula AC 97 r

ale w tedy to rowno nie będzie

to pod szlifujesz

A żywica ci na baku puści… Przerabiałem ten temat. Spawanie plastiku zostaje.

jak mocowanie wydechu zawadza o koło to podkładki w ruch i po problemie :smiley:
kop jak cieżko chodzi to olejem go :smiley:

A gdzie takie spawanie >? I ile to kosztuje ? Wezme rozrobie zywice , wyschnie to weźme taką taśmę brat mi z pracy przynosi może pomoże

zapytaj się brata ,ojca może wie ktoś gdzie spawają

Zrobilem inny myk tzn , oszlifowałem bak przedmuchałem położyłem 2 warstwy zywicy wyschło i mam taką taśme szara no i zakleiłem no i elegancko nic nie kapie ale
skuter miał iskre a tera nie ma jeszcze wczoraj iskra była , wszystkie kable ok
Możliwe , że iskry brak przez świece bo jest ona z tamtego sezonu ?

mr.Jeremy, mi żywica 3 dni wytrzymała :stuck_out_tongue: Jak spawać? Weź lutownicę w rękę i spawaj tylko dziur nie narób.

Tak spawałem lutownica , jak to można tak nazwać , zobaczymy czas okażę

[ Dodano: 11-03-2010, 13:52 ]


Nowy Cylinder z mega Loteri Mieloch Motocykle , ale się cieszę

Bak już ponad 20 dni trzyma paliwo bez przecieku :()

TO BYŁ BON NA ZAKUPY 500zł nie??

Pewnie bon, żeby meli z tego jeszcze jakiś zysk. Bo przecież cylinder jak sprzedają za np. 500zł, to zapłacili za niego w hurtowni np. 300zł.

Oj kowal odczuwam w tobie zazdrość :smiley: U szmuglera ten cyl 460 a na mieloch 484 i wziałem dysze arreche i wyszło równe 500 zł

lol co to za dysza za 16zł? oO
Do dellorto za 16zł to dwie dysze by były :stuck_out_tongue:
drogie coś, ale i tak w sumie masz za darmo więc ;p

moze kompletą

może nie? na zdjęciu jest tylko jedna dysza ;p /Mafioz

Ej ludzie mi to tam wisi ile oni na tym zarobią wygrałem i się ciesze :slight_smile: bo za free jedynie przesyłka 20zł

Może tak, fajnie by było mieć cylinder za darmo, ale bez przesady z tą zazdrością. Wolałbym gotowkę.

Tak to sobie Kowal tłumacz …

HAhaahaha kogoś tu zazdrość zżera :slight_smile: kiedy montaż ;d

Zaraz będzie że spamer, ale zazdrosny nie jestem, bo i tak nie che nic z mielocha. No, fajnie mieć zakupy za 500zł, ale nie myślcie że ja o tym myślę dniami i nocami i się zadręczam, albo coś w tym stylu.

Montaż no nie wiem , najpierw to muszę ogarnąć plastiki itp. Wiesz na poczatku też chciałem kase ale się nie dało , wybrałem małossiego ponieważ s6 alu był , polini sprot słabszy od małossiego , a airsal jakoś mnie nie przekonywał . Ważne , że wygrałem :smiley: muszę się nawrócić do kościoła :)))