Italjet Formula AC 97 r

Tak do wału zapłaciłem smieszna kase , a wał nowka :smiley:
Kameleon http://allegro.pl/item901540287_lakier_flip_flop_kameleon_nadal_promocja.html Taki wiem słaby ale liczmy zeby kupić 2 l to 500 zł , no i podkład , ale widziałem ostatnio na yt roxa obklejonego ta folia carbonowa jak dla mnie fajne rozwiązanie , a wy o tym co sądzicie ?

no to wy go nieznacie :d on szlifa ? haha :d

Już dziewczynie przzejechać się nie dam , i itala chce zrobić aby ładnie wyglądał i miał lekkiego kopa

Po kiego hu.ja ci 2l?? mi 1l starczyl na 4 warstwy w speedzie ;D

Tzn co 1 l starczy a ten kamelon to ile ma kolorów ?

0.7l by ci starczylo :PP
Nie wiem. Napisz do kolesia ilu kolorowy ale kup dla zasady 1L

Zastanawiam się cigle nad tym kamelonem ale jak na razie Up

Światła od sr




Teraz je jakoś ładnie wkomponować i gitara będzie

ale ładne za ile zgarnełeś?

Dałem 40 zl nie dużo prawda ?

no nie dużo a ładne są.

Ale muszę dokupić to takie coś w czym to się montuje w sr i w tedy jakoś wpasuje :smiley:


Nowe łozyska Skf luz c3


tera tylko złożyć bo wszystko mam

czy ja widzę opakowanie RMSą kupiłeś to w sklepie typu mieloch ?

Mieloch to zło ! Nie będę przepłacać , tak samo za wał dałęm 330 z wysłka a na mielochu 384 + wysłka , wiec łozyska też zamowiłem od takie milego pana z allegro 100 z wysłka na wszystko paragon jest , bo to sklep :slight_smile: więc myślę ze się opłaca

mr.Jeremy napisał:

więc myślę ze się opłaca


-.- tyle razy na forum było już mówione, każdy to powtaża, a ty się dalej nie nauczyłeś co do łożysk ;/
za 100zł w sklepie z łożyskami to byś kupił pewnie ze 4 takie łożyska xd
100zł za 2 łozyska SKF i uszczelniacze to spora przepłata,

Oj mafioz głupi nie jestem , i byłem w sklepie wziałem stare łozysko i wyszło by jakoś 64 zł za dwa najtańsze uszczelniaccze 30 zł + wysłka to tak z 45 wyszlo by 109 więc , nadal uważam , że dobrze zrobiłem bo za 100 z przesyłka już :))

to drogo coś u Ciebie ;p ja do przekładni kupiłem 4 łożyska (2 duże prawie jak na wale są i 2 mniejsze) + 2 uszczelniacze i zapłaciłem za to koło 40zł a wszystko SKF ;p
może na zime ceny łożysk rosną czy coś nie wiem ;p

No nie wiem , może dla tego , że w Radomsku jest 1 sklep z łożyskami. A na mielochu 150 takie łozyska wiec myśle , że źle nie jest



No i UP Kartery złożone :D:D






W kocu tera tylko składać cyl

Dobrze ci idzie :wink: Ja za wzmacniane NTT zaplacilem 42zl za jedno do speeda w sklepie z lozyskami a uszczelnaiczy nie ruszalem :slight_smile:
Wkladaj cxyl skladaj i odpalaj !

No wiec tak silnik złożony w ramie





Ale mam 3 problemy ;
-cieknie mi z baku (plastiki) jak to załatać
- kop ciężko chodzi
-i mocowania wydechu zawadzaja o koło

I co na to poradzić ?

bak zakleić żywica z włóknem