Italjet Formula AC 97 r

wrona napisał:

po co ci kevlar ??



Własnie po co Ci :D ? Dysponujesz taką mocą, że kevlar dajesz :D Poza tym kevlar niszczy wario :D trza było Polini Race kupić .

no moze ale i tak 2 silnik mam full serie to tam go założę fote dałbym paska ale juz miejsca na fotosiku brak

mr.Jeremy napisał:

fote dałbym paska ale juz miejsca na fotosiku brak


To daj na imageshack.us :roll:

no właśnie, i rozpakuj ten wydech i daj foto :mrgreen:

W ostatecznym zdaniu zrezygnowałem z boostera , chyba moje szczescie ,
A więc tak

szukam jakiś dobrych i tanich kierunków za miast takiego błotnika

Tak to dałbym jakoś inne kierunki , i go podniósł maksymalnie .
Wie ktoś może gdzie można kupić takie małe a dobre kierunki ?

Najlepsze to będą moim zdaniem takie kierunki boczne (obrysówki) z jakiegoś samochodu :slight_smile:
Np. ładne są z VW Golf’ów te takie clear’y :slight_smile:

Kierunki zawsze można zrobić z lampek choinkowych :smiley: jak wspomniałeś małe są i z friko :smiley: a teraz na poważnie czemu się rozmyśliłeś nad Boosterem ?

Dobrze zrobiłeś rezygnując z Boostera :wink: Bo to, co się dzieje z ludźmi, którzy go kupili… Booster działa demoralizująco i ogłupiająco :stuck_out_tongue:

wilus88luki napisał:

a teraz na poważnie czemu się rozmyśliłeś nad Boosterem ?




Nie stać mnie na kolejny Full remont


a od cinqocento nie wiem jak się to pisze są takie fajne migacze

mr.Jeremy napisał:


cinqocento



masz przerąbane u Kondzia.... :573:


żeby nie było OT to myślę że te kierunki od samochodu to dużo lepszy pomysł niż te REVO naklejane. Bo tańsze i na pewno lepszej jakości i lepiej świecą :).

mnie się podobaja kierunki boczne od skody, takie małe, niepozorne, a łądnie swieca
np: http://www.allegro.pl/item887810939_hit_clear_kierunkowskazy_audi_a3_a4_a8_skoda_seat.html

Ja w swoim miałęm założone kierunki od opla astry 2 :slight_smile: i mi się one podobały tylko że one bardziej na przód pasują niż na tył

http://www.allegro.pl/item890157451_kierunkowskazy_led_peugeot_206_206cc_407_607.html
Tu są fajne trochę drogie ale fajne …

Tak kolega ma za 750 zł cały silnik od runera 125 chłodnica elektryka wszystko , oprócz wydechu i daje mi na to gwarancje , ale tam jest inne mocowanie, jak by przerobić jakoś mocowanie ? Dało by rade ?

wszystko da rade ale wtedy musisz jeszcze wzmocnić ramę …

No więc tak dawno mnie tu niebyło :smiley: I myślałem , że bede mogł się pochwalić Cbr 600 no ale niestety naszee prawo jest głupie !

Wszystkie plastiki już poszpachlowane i przygotowane do małowania , dobra metoda Wrony, :stuck_out_tongue: Poszło szybko i sprawnie
zamówiłem wał Top Racing Evolution Ng do 18 tyś Obrotów
Chwytak Powietrza
No i pisak do opon

No jakoś nie długo przyjdą łożyska SKF z luzem c3
A teraz na allegro są lakiery Kamelon 250 zł za 1 l , myśle , że ciekawie by to wyglądało .

I nam nic nie mówiłeś że będziesz miał CBR 600 osz ty nie dobry :smiley: :stuck_out_tongue: No ale szkoda ze jej nie masz :-/

Cameleon a w jakim odcieniu ?

Ile kolorowy kameleon ??
Widzialem 14 kolorowy na kumpla tzr to zacnie to wygląda ale kolo 800zl za liter ;))
Wal dobry wybor :wink:

mr.Jeremy
Lekka przyciera lub szlif i masz po kamel-u :smiley: trza uważać trochę, ale to Twój wybór :smiley:

Ja miałem kameleona 5. kolorowego i było naprawdę dobre. Uważać trzeba, ale jak się nie wywalasz co 100 metrów, to gut :wink: