Husqvarna SMS 125

To dziś pośmigałem w lesię z kumplem na CRF 250. Wszystko git nawet fajnie się śmigało tylko jak trafiała się trwa lub liście to wystarczyło za dużo dać gazu i gleba było ich chyba z 4 ale przy małych prędkościach i Husce nic nie jest.
Teraz ptanie do was jak pozbyć się piachu z łańcuchaż benzyna i pędzel potem nasmarować czy jaką

beznzyna i pędzel później szczotkę z wodą obmyć i spłukać i później nasmarować :wink:

Nie babraj się z tym. Karcher da rade ;D potem tylko nasmarujesz lancuch i będzie ok

z karcherem za dużo rozwijania jak dla mnie :lol:

Już wyczyściłem jest o wiele lepiej ale nie tak jak było. Jest nasmarowany pojeżdżę trochę i za jakiś czas znowu nasmaruje i powinno być git

możesz też wsiąść jakąś szczoteczkę i wodę z szamponem jakimś i myć to od góry i łańcuch i zębatkę :roll: a później sprężarkę przedmuchać i przed też przedmuchaj i nasmaruj :roll:

Już wszystko wymyłem. Jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Dziś dostałem olej do Huski. Jest to full syntetyk do stosowania 1:100 ale że mam dozownik to będzie dozowany 1:50

A nic się nie stanie? Jak będzie za dużo oleju? Może go jakoś rozcieńcz.

no ale czemu ma się stać przecież dozownik będzie podawał tak jak został ustawiony oryginalnie :mrgreen:
A nie lepiej kupić Castrol 2T Racing 1 bo jakoś tego Panolina nie znam i ciekawe czy to dobry olej …

Panolin? Człowieku znam osoby które lały ten olej tak jak producent oleju zaleca czy 1:100 (10ml na litr paliwa) do silnika który kręcił 14tys obr/min i lepiej chodził na 1:100 niż 1:50 na tym oleju.

Przemas92 napisał:

i lepiej chodził na 1:100 niż 1:50 na tym oleju.

mam rozumieć że chodził lepiej na Panolinie ale lepiej w porównaniu z którym olejem :?: :-P

Na proporcji 1:100 chodził lepiej niż na 1:50

nieważne którym, że lepiej chodził to całkiem możliwe bo mniej oleju wchodziło do silnika a zamiast tego oleju wchodziło paliwo i mniej oleju więcej paliwa, więcej oleju mniej paliwa ;p
tylko pozostaje kwestia jak silnik ten olej w takiej mieszance smaruje ;p

Wiem że na tym silniku zrobił 10tys na jednym tłoku a był strojony tak że redukcja poniżej 8 tys mijała się z celem

Adverion, patrząc po klasyfikacji(API TC), to jest to obecnie najlepszy olej na dostępny na rynku. Ma taki skład, że więcej go nie trzeba :wink:
Przemas92, wiesz co dobre :wink:

I ile niby ten kótas kosztuje ? ;]

RudY napisał:

I ile niby ten kótas kosztuje ? ;]



A Ty coś google nie działaż 45 za lytr :->

35 Dywer xD
http://allegro.pl/item801029071_off_road_race_2t_1l_panolin_olej_do_motocykli.html
trochę tanio ;p

Tanio bo nie rozreklamowany i produkowany przez Szwajcarski koncern. Zależy gdzie kupisz ja kupiłem na allegro to 35zł/litr a na stronie internetowej 45zł/litr. Jutro jak się przejadę to dam znać jak jest z kopceniem na tym oleju. a i osiągnołem 106km/h na blokadach. praktycznie skończył się 5 bieg. Ten olej jest sposobem na s tuningowany sprzęt bo lejąc go w proporcji 1:70 i tak zapewni super smarowanie a jaka wydajność więcej $$$ na paliwo zostaje

może też sobie kupie ten olej ;p