Husqvarna SMS 125

Bo motor nowy tyle kasy poszło a zaraz coś spie*dole. W sobotę po cichaczu jak pojadą gdzieś na miasto to wyczyszczę tylko filtr paliwa kupię.


Sam się sobie dziwię jak udało mi się zrobić full Racing w speedzie z rodzicami tak nastawionymi “anty grzebanie”

moi rodzice mają tak samo czego to ja się nie nasłuchałem jak coś przy moim robiłem :stuck_out_tongue:

Kurcze no ja nie znam rodzica który by kazał/pozwolił kopać moto który sam ci kupił to by musiał być debilizm :stuck_out_tongue: w sumie jak ja coś robię przy skuterze/motorze to mama tylko mówi i znowu tam grzebiesz … gorzej z ojcem jak raz wszedł do garażu a ja silnik ze skutera wyciągałem to myślałem że mnie zabije :smiley: :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

wszedł do garażu a ja silnik ze skutera wyciągałem to myślałem że mnie zabije :-D :-P


XD Chciałbym to widzieć :D

Ja tam moto kupiłem głównie za swoje ale i tak się sapią i tak :P

Oooo w takiej sytuacji ja bym ich pouczył że to za moją kasę i mogę robić co mi się podoba…

Adverion napisał:

Oooo w takiej sytuacji ja bym ich pouczył że to za moją kasę i mogę robić co mi się podoba...



taa... już to widzę... i szlaban :P

Moj tatuś to mi pomagał wyciagać zakładać silnik. Cylek kazał mi założyć samemu. Wsio bez problemów. Jedynie się wkurzał jak robiłem zywica i smierdziało w całym domu prawie xD Bo garaz mam przy domu :smiley:

no to masz spoko starego :sunglasses:
Np. mój to się wymądrza że on już dłużej żyje na tym świecie i że niby więcej wie co mnie wku… :evil:

No i dupa wyciągnąłem gaźnik i co się okazało? Że jest nie rozbieralny. korek spustowy paliwa jest dyszą główną. Muszę jak najprędzej wymienić ten gaźnik na 34mm

Przemas92 napisał:

No i 4-ry litery wyciągnąłem gaźnik i co się okazało? Że jest nie rozbieralny. korek spustowy paliwa jest dyszą główną. Muszę jak najprędzej wymienić ten gaźnik na 34mm


miło... :-?

Przemas92 napisał:

Muszę jak najprędzej wymienić ten gaźnik na 34mm



Uuu to licz na spalanie na poziomie 10 litrów :D...

Co go to obchodzi :PP

ja wiem czy nierozbieralny :stuck_out_tongue: wszystko się da rozebrać :stuck_out_tongue: ja np. obsługiwałem bezobsługowy akumulator przedłużając mu żywotność :smiley: wszystko się da, tylko szkoda w nówce grzebać :expressionless:

Nie spali więcej jak 10l/100 teraz pali mi max 6l/100. Do 8l/100 dojdzie max

Jak nierozbieralny? Młotka nie masz w garażu? :stuck_out_tongue:

Nie ma żadnych śrub, zatrzasków od komory pływakowej. Pewnie młotkiem bym go rozebrał i mogę go rozebrać jak dasz mi na nowy gaźnik

A może zatrzaski są jakoś od wewnątrzł Sprawdź dokładnie, bo jak nie no to tylko gazior nowy, a tani to on raczej nie jest :stuck_out_tongue:

może komora pływakowa jest na gwint i trzeba ją przekręcić? xD
to jest niemożliwe żeby w takim moto za taką cenę w dodatku sm nie dało się rozebrać gaźnika, w błocie jak jeździsz i coś akurat wpadnie to jak to wyczyszczą? nawet w serwisie? jakoś musi się dać.

PS co do grzebania, moi rodzice się nic nie czepiają, silnik jak na balkonie leżał bo go czyściłem i małowałem nic nie mówili wgl luuzik :smiley:

Właśnie muszę pokminić bo ten sam gaźnik sprzedaje stage6 tylko pomalowany na czarno i znacznie droższy

a ty go odblokowałeś że ci max spali 8L …? bo ja mam 28mm i mi więcej pali :stuck_out_tongue: oczywiście po większym ciskaniu jak spokojnie to chyba tych7nie przekroczy…