Husqvarna SMS 125

Witam wszystkich

A więc tak w tym momencie moto jeszcze nie mam ale czekam na nie już 2tyg. Dziś otrzymałem informację, że w czwratek (nie dziś za tydzień) moto będzie już u mnie.
Nie mogę się doczekać kiedy dostanę moją Huskę. Jest nowa z 2009r.

W takim małowaniu:

że tak powiem super ekstra . Do tego nowa … Kurde jeśli można wiedzieć ile dałeś?

Zazdroszczę…

Miałem do wyboru model z 2008r. za 16200zł i bez żadnych gartisów i model z 2009r. za 19100zł w tym gratisy o wartości 1,5tys zł. Praktycznie wyszło na jedno a mam nowy rocznik

te małowania się trochę roznia :stuck_out_tongue:

a jaki gratis ;>

Farciarz… Ja też chcę taką! :frowning:

Właśnie jest taka sprawa że dokładnie nie wiem z jakimi naklejkami dostanę wiem tylko że koniecznie musi być czarna.

Co do gratisów to:
kask
gogle
rękawiczki
kurtka
zbroja
oleje itp.
transport w cenie (z Myślenic do Zielonej Góry)

Jak coś sobie przypomnę to jeszcze dopiszę

Głupi napaleniec :stuck_out_tongue: Jeszcze nie ma a już temat zakłada ;d

Z takimi gratisami to też bym wolał dopłacić i wziąć 2009 :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Głupi napaleniec Jeszcze nie ma a już temat zakłada ;d



Zazdrość cie zżera :P

Gratulacje zakupu nówki, zazdroszczę :P

No spoko, ale czemu SM a nie nowa RS 125 ?

Aha i nie rozumiem czemu kupiłeś nową. Przecież nie będziesz jeździł 5 lat, chyba, że się mylę. Jeśli jest to motor na 1-2 lata to się nie opłacało nowego. Za rok będzie warty może z 13k max. Chyba, że masz starych z kasą tak jak to mój, który jeździ na bankiety (lol) :stuck_out_tongue:

Pzdr.

SM na pewno dlatego że bardziej mu się podoba,

mnie też zazdrość z zżera xd

A mnie wcale zazdrość nie zżera … pisałem z Przemasem na gg i całkiem miło się gadało :slight_smile:
A co do zasobności czyjegoś portfela nie lubię się wypowiadać :slight_smile:

Niger napisał:

No spoko, ale czemu SM a nie nowa RS 125 ?

Aha i nie rozumiem czemu kupiłeś nową. Przecież nie będziesz jeździł 5 lat, chyba, że się mylę. Jeśli jest to motor na 1-2 lata to się nie opłacało nowego. Za rok będzie warty może z 13k max. Chyba, że masz starych z kasą tak jak to mój, który jeździ na bankiety (lol) :P

Pzdr.



Kupując powiedzmy młodą urzywkę za te 13 tys to już nie będzie to co nowe. Nie wiadomo jak urzywane i zawsze można trafić na katowany egzemplarz. A tak mam nowa i nie zawodną


P.S Niger (Norvid) Skoro masz ojca który jeździ na bankety i przemiećszcza się q7 V18 TDI dla najlepszych to powinieneś wiedzieć dlaczego kupuję nową. No chyba że twój ojciec śpiący na zielonych gustuje w urzywkach to tak

No w tym wypadku masz rację.

Ja bym nie kupił nowej, za 20k bym miał coś 2-3 letniego dużo lepszego, ale i tak zazdroszczę :smiley:

Chyba, że masz starych z kasą tak jak to mój, który jeździ na bankiety

kazdy ma tyle ile ma i kupuje to na co go stac. A z przemasem tez nie raz gadalem. Dniami moze o husce opowiadac ;) Dopisz jeszcze o planach tych co mi mowiles czyli tlumiczek i handbary ;)) A huska mi się widzi ale odblokowanie trochę za drogie ;pp

A to sam odblokować nie może ? Ma on wgl A1 ? ;D

Jak sam odblokujesz to gwarancje tracisz …
Tak myślę :slight_smile:

No na pewno, ale w końcu to Huśka więc psuć się nie będzie, a oni tak specjalnie robią żeby płacić 500zł za odblokowanie -.-


Edit: Rudy mam pytanie. Bo wyskakuje na takiej samej wysokości jak ty, ale gdy kolega mi robi zdjęcia to jest zamazane ;/ Próbowaliśmy i tak i tak nastawiać i ciągle to samo ;/

Mam SE C902. Czym Ty robiłeś fotki, bo u mnie jeśli chodzi o kręcenie filmu to jest też zamazane ;/ ;s

sorry za offtop:

Telefon to se możesz wsadzić wiesz gdzie :wink: W aparat się wyposaż i będziesz miał dobre …
Poza tym - na czym ty niby skaczesz ?