Husqvarna SMS 125

Odblokowanie huski w serwisie kosztuje 2k. Co do planów to takie bardziej odległe dyfuzorek spawany z nierdzewki pod silnik, handbary no i duża tarcza chamulcowa z przodu. Raczej odczekam rok gwarancji sam odblokuję. Zablokowana jest do 120km/h na początek w 100% wystarczy

:open_mouth: nieźle przyparzyłeś :smiley: za to kasę mój kumpel ma nowo kawe ninje 250 ale jak wolisz sm to dobry wybór :stuck_out_tongue: ogólnie spoko motorek i te zaje*** uczucie nowe moto =D

Nom a pierwsza jazda będzie nie zapomniana po miesiącu stania od sprzedarzy speeda.

ReKoRd napisał:

:O nieźle przyparzyłeś :D za to kasę mój kumpel ma nowo kawe ninje 250 ale jak wolisz sm to dobry wybór :P ogólnie spoko motorek i te zaje*** uczucie nowe moto =D



No bez jaj. Myślałem, że sobie żartujesz a tu proszę ;D

Cholera no i znó nie mogę skopiować, bo klawa się przestawiła, ale wpiszcie na allegro.pl: Kawasaki ninja 250 i macie za nie całe 20tyś :D

To jak tak to spróbuje zrobić lustrzanką te zdjęcia, a skaczę na Suzuki TS.

Siema

A więc tak jest mały poślizg w dostawie moto. Dziś Huska doszła do PL i zostały wysłanie gratisy i papiery do rejestracji. W wtorek motor ma być u mnie :slight_smile:

Kilka zdjęć zrobionych przez serwis Huski:



zajebiste moto :stuck_out_tongue:

ale to będzie zapierdalać :smiley:

No zaczepiste ;D ! Kurde też chcę taką huskę nową :smiley: !

Ale ładna skrzynka była :smiley:

Też chcę taką paczkę :-> A na naklejce Sm 125 w wersji na stary kontynent

Ehh :slight_smile:

Ja tam bym wolał tą skrzynie niż motor :roll:

RudY napisał:

Ehh :)

Ja tam bym wolał tą skrzynie niż motor :roll:



No niestety skrzyni ci nie załatwię. Nie mogę doczekać się kiedy dosiądę tego rumaka :-P

Podobno juz masz Huske w garazu, daj jakieś foty :stuck_out_tongue:

Siema

Dziś dostałem w końcu tego motóra :smiley: Jestem Happy. Jeździ się super mocy ma sporo nawet jak na blokadach.

Sorry za jakość foto ale robione fonem cyfrówka padła :frowning:








Ahhh :slight_smile:

Szczęścia życzę :stuck_out_tongue: Na nowej drodze życia :wink:

no super ,teraz to całe forum ci zazdrości xD
daj jakieś szczegółowe wrażenia z jazdy :slight_smile:

Chcecie szczegółów to tak przy 60km/g na 6 biegu pod górkę jak odkręca manetkę to normalnie zaczyna się zbierać nie trza redukcji robić

nie możliwe :D? To co to 4 suw <lol2> ?

tylna zembata 49 zębów robi swoje

kiedy odblokujeszł?