Husqvarna SMS 125

Za rok, po gwarce. Chyba :stuck_out_tongue: Ale piękna sucz :smiley:

Zobaczę bo z tuningiem na gwarancji nie ma problemu ale tu nie chodzi o moc tylko o oswojeniem się z rodzajem pojazdu

JA pierd*** Zamiećń się :smiley:

Wino napisał:

JA pierd*** Zamiećń się :D

wolalbym runna ;D szybszy xD :D
Huska wiesz juz mowilem ci ;)

Ymm faaajne po prostu piękna !!! dobrze że do SM bo SM nawet mi się podobają :roll: a ta jest cudna
Gratulacje i życzę szerokości :roll:

Ciekawe jakby bylo na przyspieche husqa przemasa vs. rska adriana ;d

hehe wiesz ja muszę jeszcze zobaczyć u siebie jaką mam zębatkę z przodu … bo nawet nie wiem xD ale tak czy inaczej na tej zębatce mam na 3 biegu 110 i to nie na max na max by było jakieś 115 xD ale to już max a gdzie jeszcze 3 biegi ? :stuck_out_tongue:

Z opowiadań kumpla wiem że w RS na 6 biegu moto mu zwalnia. Jego set w RS to
dyfuzor Jolly moto
sportowy zawór wydechowy
menbrana v-force
gaźnik 34mm

Jeżeli chcecie się ze mną ścigać najpierw muszę pościągać blokady i dac tylną zębatkę 45 zębów bo na 3 biegu przy 20km/h się zbiera.

ymm ja nic takiego nie mam że mi zwalnia na 6 biegu … ale ten gaźnik nie jest trochę za duży jak an 125 seryjne jest 28 a ten ma aż 34 hmm…
Wiesz Przemas92, ja tak samo muszę pościągać blokady :mrgreen: ej a nie wiesz może gdzie dwój znajomy kupił ten dyfuzor ? bo ja na dyfuzorze mam 3 blokady :lol:
Przemas92 a wiesz że ja mam RS z twoich okolic ? xD okolice Legnicy :wink:

Pogadam z kumplem bo ma kontakty z częsciami do rs. Z tym zwalnianiem to chodzi o to że przy spokojnej jeździe na 6 biegu jak dasz gaz bez redukcji się nie obejdzie jeżeli chcesz ładnie przyspieszyć. Co do gaźnika 34mm to jest idealny HUSQVARNA WR 125 ma gaźnik 38mm

Jak chcesz pogadać to podbij na GG nie ma co bez powodu pisać jeden pod drugim

Huska vs rs … Rs do 100-120 by po dupie dostała. Crossy, sm tej poj w porownaniu do scigów tej samej poj zbierają się duzo lepiej

tez tak myslalem ;d

Przemas92 napisał:

Z opowiadań kumpla wiem że w RS na 6 biegu moto mu zwalnia. Jego set w RS to
dyfuzor Jolly moto
sportowy zawór wydechowy



Na moje to przez sportowy układ wydechowy i zawór ...
Bo teraz jego RS ciągnie na pewno tylko od danej ilości obrotów (jakby efekt turbosprężary)

Ja mam w DT układ Gianelli i otwarty zawór na max i mam też coś takiego :)

no ja w swojej mam zawór wydechowy regulowany czyli na niskich jest do chyba do połowy zamknięty a pod wpływem większych obrotów się otwiera :roll: mam takiego lekkiego muła do jakiś 4rpm później ogień i od 8 tys jak by się turbina załączyła że aż mnie przesuwa na siędzeniu :stuck_out_tongue:
Szczerze mówiąc do ta Huska by musiała mieć niesamowitego kopa by wydymać mojego xD bo na prawdę moje moto ma kopa xD nie miałem okazji się brać z jakimś SM czy Crossem 125 … tylko dziś z jakąś Renault to ją wydymałem odpowiednio :mrgreen:

Przepiękna maszyneria :smiley: Takim to już idzie poszaleć ;]] Na koło z gazu idzie? :smiley:

Nawet nie próbowałem czy idzie na koło bo nie widzę takiej potrzeby. Moto jest do jeżdżenia nie świrowania. Kolejna sprawa to muszę pozbyć się tej elektroniki bo już mnie dobija.

Tzn. co z nią tak ?

Wszystko z nią w pożądku. Działa aż za dobrze blokując mi moto

a to wywalaj ją i to szybko :!: :stuck_out_tongue:

jeszcze nie dotarte a już kombinuje xD