Husqvarna SMS 125

No już tak bywa jak człowiek moc poczuje

Przemas92 napisał:

Moto jest do jeżdżenia nie świrowania.


SM !? NIE DO ŚWIROWANIA ?!

Chłopcze ! Motodoktor woła :P

Ja chcę żyć to moje pierwsze biegi. A co do późniejszego świrowania to tak jak najbardziej. Jak zrobie tak 100 km to przeciągne na jedynce i zobaczę jak chodzi i ile mam na 1 biegu

Przemas92 napisał:

Nawet nie próbowałem czy idzie na koło bo nie widzę takiej potrzeby. Moto jest do jeżdżenia nie świrowania. Kolejna sprawa to muszę pozbyć się tej elektroniki bo już mnie dobija.

A gwno prawda :P Sm właśnie jest do świrowania :P :mrgreen:

Witam chłopców i dziewczynki z 4um

Dziś mimo 70km przechananych przeciągnołem na jedynce chcąc sprawdźić ile osiągne. Wynikiem jest 38km/h

Huska piękna!! Ale lepiej wytrzymaj jeszcze trochę i jeździj spokojnie na dotarciu aby później szaleć ile dusza zapragnie :evil: :slight_smile:

a to ma cylinder żeliwny czy alu? bo się nie znam, jak alu to 150kmh starczy na docieranie 500km to kpina tak samo jak 1000km docierania na żeliwie ;/
ale no jak na razie oszczędzaj, ale pamiętaj że trzeba na różnych obrotach jeździć a jak będziesz docierał cały czas na niskich to zamulisz moto

Cylek jest alu a tłok na jednym piercieniu. Ogólnie śmigam na niskich obrotach ale jak jest niski bieg to odkręce a potem biegi w góre

w ogóle był poradnik tylko nie pamiętam czy ten według moto mana czy inny, ale raczej inny i tam pisali o docieraniu crossów tylko nie wiem czy 2t czy 4t i pisało tam że na hamowni od razu zapinali 6 i z 6 biegu ruszali i ciągnęli do samego końca ile moto dało rade i tak kilka razy i po docieraniu :stuck_out_tongue:

Ten poradnik był o 4t gdzie jest nie ograniczone smarowanie. W 2t też można zastosować ale z umiarem.
Co do docierania to docierałem żeliwo 50km i gładź była ładnie wypolerowana. Tylko szkoda mi tak cisnąć huske

A wiec tak huska ma już 300km. Wczoraj w nocy jak spóźniłem się do domu to ją przycisnołem jak na razie vmax 105km/h na blokadach. Pali mi mniej od speeda. Ogólnie nie mam zastrzeżeń oprócz rdzewiejącego na kolanku dyfuzora

JUŻ Ci rdzewieje ?!

RudY, kupil tanie badziewie to rdzewieje ;pp

Robi się taki delikatny rudy nalot ale dla mnie lepiej szybko nowy dyzuzorek będzie :mrgreen: Wkurzają już mnie te blokady do 4 ładnie się wkręca a powyżej już ma dość i dalej nie chce

wywal w pizdu te blokady :smiley: a nie cie wkurzaja :smiley:

Przemas92 napisał:

do 4 ładnie się wkręca a powyżej już ma dość i dalej nie chce


Bo przytarty jest :DD

dokladnie sprawdź kompreche moze przytarles :PP

haha bez przesady xD nowe moto nawet nie dotarte, jak faktycznie by się przytarło to ja bym się nieźle wku****

z winy przemasa źle docierane :smiley:

krótko mówiąc za mało ciskał :-/ :stuck_out_tongue:

jezdzic nie umieć :PP