Husqvarna SMS 125

brzmi kusząco … ale ja tam trzymam się jak na razie Castrol 2T Racing 1

Sztama Adverion :}

Jak widać różnicę, to po co przepłacać? :stuck_out_tongue:

Ja tam jestem zadowolony z Castrola … i trzymam się Full Syntetyku i musi być gitez :stuck_out_tongue:
Castrol… Stary dawny przetestowany olej :wink:

Dziś pomyłem dość dokładniej moto wymyłem tyną zebętkę, felgę, wachacz z smaru do łańcucha i silnik benzyną ekstrakcyją.
Pojeździłem trochę na tym oleju i tak jak obiecałem zdam realcje. Jak odpali się zimne moto to kopci znacznie mniej od starego oleju jaki miałem mimo proporcji 1:50. Silnik szybko traci zamułe po ssaniu. Super reaguje na gaz i jest zrywne na każdym biegu.

Kurde, ale Ci zazdroszcze chlopie… <3 mniam normalnie.

Niedługo dam nowe wyraźniejsze fotki robione normalnym aparatem. W końcu namówiełem siostre na cyfrówke. Szkoda było mi kasy :smiley:

Noo… nagraj może jakiś filmik jaki ma głos i w ogóle :roll:

W sumie to nie głupi pomysł można by było o tym pomyślec

Noo najwyższy czas na takie coś :stuck_out_tongue: Ja tam chętnie takie filmiki z takimi super sprzętami oglądam :wink:

Nooo. A co najciekawsze od kiedy mam Huske to zainteresowanie skuterami momentalnie spadło. Nawet tymi maxi. Jedyne co mnie interseuje i jest słabe to sprzęty z duszą typu simson, WSK, MZ BO to nie są plastki. Sa wykonane z metalu i metal to jest to. Bez skojarzeń z gustem muzycznym

Jak kto woli :lol: :stuck_out_tongue:

Ale oczywiście Huska przede wszystkim No1. Powiedz mi czy jak ktoś ładmieć odrestałruje WSK, MZ, i inne tego typu sprzętu to nie nie lubisz popatrzeć?

noo lubię bo wtedy to widać że koleś potrafi zrobić coś z praktycznie niczego …
Mój znajomy ma takiego właśnie starego Suzuki i jest tak odpicowany że hej…

Za bardzo odpicowany to też nie dobrze :wink:
Musi być zachowany ten klimacik :slight_smile:

Chodzi o to żeby trzymało się to ładu i składu. No i oczywiście kierowca musi mieć głowę i nie pałować.

Nie koksuj z tym avatarkiem :smiley:
I zmniejsz jego rozdzielczość bo teraz pixele widać … a jak zmniejszysz to będzie gitos :slight_smile:

Foto było zmniejszane. W środę dostanę aparat to porobię fajne zdjęcia i będzie jeszcze w miarę jasno.

zrób fotkę z boku bo SuperMoto się fajnie z boku prezentują :roll:
A i proszę cię… zmień te lusterka bo one mnie dobijają :stuck_out_tongue:

Nic nie zmieniam. Teraz many na Siamsona potrzebuje. Będzie drugie moto i kolejny Warklog