Husqvarna SMS 125

dokładnie xD ee tam czepiacie się Przemasa :smiley: zazdrościcie mu sprzęta i umiejętności… jak złoży to, to będzie jak rs 125 xD hahah

to chyba w serii chodzi o wiele lepiej niz rs 125, nie wiem o co Ci chodzi Kondzio.

Że co ? to szybsze od rsą

tu nie chodzi o szybkość

No do 100 wciaga rs a powyzej pewno tez, mysle ze do okolo 130

oo xD nawet się nie spodziewałem :smiley: ale teraz będzie szatan. Docierka i HAMOWNIA !

Nie chcę nic mówić ale przed dłubaniem w cylku Huska szła mi ponad 150km/h czyli jak zablokowana RS. Różnica prędkości związana jest z przełożeniem jakie jest w SM tzn krótkie przełożenie kosztem prędkości na rzecz przyspieszenia. Powiem tak przy 110km/h można bezpiecznie zacząć wyprzedzanie puszki.

Ja słyszałem znowu, że wszystkie SM w 2t tzn te Huśki, DT (np. Kowala) do około 100-110km/h biorą te RS’ki itd z palcem w pupie. Przełożenia SM robią swoje.

Nie mam już rs, więc nie sprawdźę, i ciężko też ocenić, rs miała elektroniczny, a dt ma wskazówkę, więc nie tak łatwo porównać.

dt to nie to samo co huska

heh wszystko zależy od zębatek… czytałem opinie ludzi którzy kładli zębatkę 13 na przód to v-max 130 a przyśpieszenie podobno miazga :stuck_out_tongue:
BTW. Przemas chyba się skuszę i oddam ci cylinder do portingu :smiley:
to ile mówisz za porting cyla i polerkę kanału wydechowego ?

Adverion pisz na gg. Co do huski dostałem dzisiaj łożysko wszystko poskładałem, odpalam chodziła 15min na wolnych ładnie się odpowietrzyła. Przyszedł czas na jazdę 1 gaz ruszam spokojnie na małym gazie na niskich obrotach czuć moc nawet nie muszę dawać dużo gazu wystarczy że go musnę żeby ruszyć bo nie zgaśnie. Jadę na małym gazie i tylko prprprrrrpprpr. Daję full gaz idzie. Zatrzymuje się odkręcam skład mieszanki i jest trochę lepiej ale jutro obniżam iglice bo i tak nie można tego doregulować obecnie. Reasumując porting nie dość to że poprawił elastykę pracy silnika to także i obniżył apetyt silnika na paliwo :wink:

[ Dodano: 26-05-2011, 23:11 ]
Obecnie Huksą mam przejechane 300km i sprawdźiłem jak idzie to znacznie lepiej zbiera się z niskich obrotów dla przykładu zebrała mi się z 35km/h na 6b. A dziś sprawdźiłem to na 3b osiągnąłem 3 cyfrowy wynik magiczne 100km/h. Dowiedziałem się też z hurtowni łożysk, że łożyska kulowe jak najbardziej można adoptować do motocykli gdyż są tańszą alternatywą o ile mają tą samą ilość kulek itp. A co do łożysk igiełkowych nie należy tego robić czego przykładem jest moja historia. Łożyska igiełkowe do motocykli mają wzmacniane koszyczki.

nie no zaczyta to wszystko trzymać się kupy :smiley:

Dziś mi się nudziło czekam na łożysko igiełkowe do Yamaszki Dt125LC to ściągnąłem końcówkę tłumiącą w Husce i ją skróciłem. Oceniajta jak wyszło.





Przedtem było tak


No i Huskę trzeba umyć co jest faktem.

Zle wygląda skrocona. Taka dziura zostala

dla mnie wygląda lepiej;d

Wino a tu widzisz dziurę? ? Z krótszą wygląda lepiej.

Mielisy ocenić :slight_smile: mi się podoba jak rura wystaje

Wiadomo, że w 2T ma być krótka :stuck_out_tongue:



Tu w 4T może być taka długa :slight_smile:

mi się podoba taka krótsza tylko taki fajfus z pod plastiku na 1 focie wystaje :frowning:

dużo głosniej chodzi ??