Husqvarna SMS 125

I to wspaniae uczucie kiedy przy 100 km/h twoj strojker odmawia przyspieszania xD :PPPP

Borek02 napisał:

I to wspaniae uczucie kiedy przy 100 km/h twoj strojker odmawia przyspieszania xD :PPPP


Skocz do tematu Kruczka :P

Mały up po pucowanku




Zdjęcia fonem?:smiley: Ale i tak jestem pod wrażeniem :smiley:

Jeździłeś gdzieś tym daleją Jak tyłek wytrzymuje na tym siędzeniu? Da się w ogóle gdzieś pojechać?

Zależy jaką kto ma dupę ja jestem szczupły także nie mam problemów gorzej jak ktoś ma większe siedzenie :smiley:

Jak wiadomo Huska to nieposłuszna mi suka. W zamian za karę otrzymałam taki mały bonusik :-P. Knuty plan kary :smiley:


Przed Karą







Po karze:





łOOO KUR*** ale to rozwierciłeś xD Patrz żeby się nie rozdupcyło ;D Zrób flowa jakbyś szykował jakiś grubszy remont tzn łożyska na wale.

co daje to że kanał wydechowy jest dzielony ??

Co daje dzielone okno wydechoweź Daje to większą powierzchnię okna wydechowego łącznie co w rezultacie daje mocne rezo ale większą dziurę przed rezo. w Przypadku nowych 125cc dziura przed rezo jest eliminowana przez zawór wydechowy który otwiera się przy ok 7 tys obr/min.

kieedy będzie jeździło ?;d

tego nie wiem nawet wyrocznia ^^

Jeżeli wyrocznia wie kiedy przyjdzie łożysko igiełkowe to wtedy będzie to odpalone.

Z tego co widzę to będzie bestia po tym portingu :slight_smile:

Z tego co widzę, to na tym się nie skończy, a w związku z tym jeszcze długo to jeździć nie będzie :stuck_out_tongue:

Niby czemu tak sądziszł

Te błędne teorie to proszę stosować do innych moto np. do Strykera.

Co do huski to dziś wypolerowałem kanał wydechowy i poprawiłem kształt okna wydechowego, wypolerowałem głowicę po rozsypaniu się łożyska igiełkowego i nie jest aż tak źle, silnik został przepłukany i wydostały się jeszcze małe kawałki łożyska na zewnątrz.







Przemas92 napisał:

Te błędne teorie to proszę stosować do innych moto np. do Strykera.



Stryczek ma się dobrze i cały czas jeździ w przeciwieństwie do Huski :P

Huska też byś śmigała gdyby nie wina łożyska. Które koszyczek był zagniatany na igiełkach a nie odlany cały. Także Winy należy doszukiwać się w łożysku. A jutro Uska będzie odpalona.

Przemas92 napisał:

gdyby



gdyby babcia miałą wąsy to by była dziadkiem

"Te błędne teorie to proszę stosować do innych moto np. do Strykera. " mistrz ciętej riposty xD