Husqvarna SMS 125

Ale to bardziej w 4T chyba

Nie w 4T to znowu zawory…

Eaaa nie wiem.

Ja też coś takiego słyszałem !

Szympa napisał:

Rudy na moje to to nie jest otwieranie


To w takim razie czemu wzrastały obroty ? :smiley:
Otwarł przepustnice ? Otwarł - otwieranie :wink: :stuck_out_tongue: :smiley:

Wziąłem się za polerkę gaźnika
Przed polerowaniem:




Po polerce:







A tu silnik w całej okazałości bez dyfuzora

No wygląda to wszystko fajnie, składaj padake do konca i zdaj relacje jak jezdzi :smiley:

i taka polerka żeczywiście coś daje ??

W teorii daje lepszy przepływ. Polerkę wykonujemy tylko na strumienicy. A po za tym ja chcę mieć wszystko na tip top zrobione w tym moto.

wypoleruj cały karter to będziesz koksem :slight_smile:

Po co jak mam go fabrycznie pomalowany? Jak miałbym silnik do remontu to zrobiłbym flowa

Przemas92, a powiedz mi jak się ma wypolerowanie gaźnika do osiągów, czy to coś daje, czy tylko dla picu?
I powiedz mi, czym to polerowałeś i ile czasu to ci zajęło …

Huska zrobiona. Nie obyło się bez drobnych problemów. Po założeniu wydechu i dwój rundach koło domu wszystko zajebiście z gazu na 1b podnosi przód na 2b podrywa i ogólnie z huski zrobił się szatan. Po chwili patrze przegrzewa się. Okazało się że napęd pompy cieczy mi się ukręcił. Chwila pracy z frezami i zrobiłem podkładkę dzięki której napęd pompy cieczy trzyma się sztywno i pewnie.

A tu filmik z prze gazówki jeszcze przed regulacja gaźnika
http://www.youtube.com/watch?v=tVHbTOmKJ_o

ładnie chodzi, fajnie się na obroty wkręca :slight_smile: Wyreguluj i nagraj coś on board:D

Siema

Huska doregulowana no troszkę zalewa na niskich obrotach ale to lepiej dla tłoka. Tu film jak to jeździ http://www.youtube.com/watch?v=qG2T3zSNdo0

Jak lapie rezo to ladny dzik się w nim budzi :smiley:
Ahh lubie 2T :smiley: Chyba jak sprzedam macala to kupie jakiegos wariata 125 2T :smiley:

Mi się marzy RS’ka 250 z dwoma cylindrami Polini 160, gaźnikami od Belgardy 42mm i dwoma wydechami Arrow’a ;D


@top
Huśka ładnie zapie…

Leito i będzie palić 20l a ty się rozwalisz.

ale jak ta huska w 3;50 się zbiera, ten licznik w ogóle nie wyrabia

Szympa napisał:

a ty się rozwalisz.



Jak ja lubię takie komentarze, "rozwalisz się na tym" , "zabijesz się na tym" , "chcesz się zabić?" , albo komentarz mojej pani od fizyki po usłyszeniu że robię prawko A1 "chyba po to żeby się zabić"

Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba umieć z tego mądrze korzystać.

[ Dodano: 24-04-2011, 10:42 ]
Chociażby przykład Kruczka, po 50tce kupił sobie TDM 850 (ile ona tam miałaż 80-100KM?) i jakoś żyje...

Szympa- ogarnij

no właśnie trzeba być ogarniętym…
poza tym to było w pół żarcie, najpierw niech to ma potem pogadamy.
a TDM ma 70-80KM a nie 100KM :wink:

I ty Kowal ogarnij ile ludzi się zabiło bo się z kibla przesiedli na duże moto, niektórzy nawet w ogóle na niczym nie latali i kupują dorosłe moto więc też trochę pomyśl.

Aż muszę swój nakręcić z widokiem na licznik bo tak patrze to nie dawałem z przyśpieszenia :stuck_out_tongue:

Szympa napisał:

I ty Kowal ogarnij ile ludzi się zabiło bo się z kibla przesiedli na duże moto, niektórzy nawet w ogóle na niczym nie latali i kupują dorosłe moto więc też trochę pomyśl.



Ja mam pomyśleć, czy ci ludzie?

Mówię po prostu, że nie lubię takich komentarzy.
Podobnie jest z samochodami, daj komuś kto nigdy nie jeździł samochodem ferrari/lamborghini lub coś tego pokroju. Ta sama sytuacja, tylko dużo rzadsza, bo na erłana albo cebre może sobie pozwolić dużo więcej osób.

Przestańcie bo przede wszystkim trzeba mieć głowę mam prawo jazdy ok 6 miesięcy dostałem sprzęt 340KM i nic. Wszystko jest dla ludzi ale z głową i umiarem. A nie jak co niektórzy kupią sobie golfa(nie mam nic do golfów oprócz III bo był niewypałem) na każdych światłach chcą się ścigać. Choć co do ruszania spod świateł to czasem pół czasu palenia minie zanim niektórzy ruszą.

Przemas92 napisał:

A nie jak co niektórzy kupią sobie golfa(nie mam nic do golfów oprócz III bo był niewypałem) na każdych światłach chcą się ścigać.


Ja tam ich lubie :D TO wspaniałe uczucie, gdy 125'tka objeżdza gulfa :D