Husqvarna SMS 125

pieldolisz :stuck_out_tongue:

To była normalna jazda a jedźcie więcej jak jest ciemno mokro i jedną ręką trzymasz kierownicę.

Przemas92 napisał:

To była normalna jazda a jedźcie więcej jak jest ciemno mokro i jedną ręką trzymasz kierownicę.


Ja zawsze tak jeżdżę! :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=m9y3EVgItcQ

130 pękło :mrgreen:

jeszcze słabo to powinno więcej zapierdalać chyba że masz z tyłu jakąś sporą pizze

przecież jeszcze jej nie odblokował w 100% chyba ;p
zresztą to jest SM to to nie poleci chyba 160 jak aprilia rs ;d

podobno te huski 140 latają. No a ta jego nie jest chyba wcale odblokowana ;d

Jakby nie była wcale to by jeździła dalej swoje 80km/h :stuck_out_tongue:
Pisał, że coś tam przecież grzebał …

po chuj blokują sto dwa pięć?? przecież na to nie ma żadnych prawnych ograniczników prędkości, teraz w nowych przepisach będzie tylko tyle że nie może przekroczyć 40 iluś koni

W niemczech blokują modułem Aplha technic, do 80km/h. Moja rs ma nawet na ramie to napisane. Bo tam mają chyba coś takiego że 125 można zablokowanym na prawie jazdy jeździć na samochód czy coś podobnego.

No a w Polsce przecie A1 to 15km jest ! :stuck_out_tongue:

Przemas92 napisał:

To była normalna jazda a jedźcie więcej jak jest ciemno mokro i jedną ręką trzymasz kierownicę.


Jedna reka gaz i sprzeglo? Gratuluje umiejętności ;D

excent, aleś Ty gópi xd była rozmowa już o tym, po kiego Ci sprzęgło podczas przyśpieszaniaż biegi w moto można spokojnie zmieniać bez sprzęgła w górę przy redukowaniu może nie ale przy przyśpieszaniu nawet lepiej bez sprzęgła zmieniać biegi.

RudY napisał:

No a w Polsce przecie A1 to 15km jest ! :P



jescze nie :D

a ogólnie to pomyłka A2 będzie do 40 iluś

wrona napisał:

jescze nie :D


Co jeszcze nie ?
Prawo jazdy A1 uprawnia do kierowania motocyklem, którego pojemność silnika nie przekracza 125cm3 i moc nie przekracza 15km <- jakoś tak to było :p Sam wykombinowałem zdanie ale na 100% treść zgodna z prawdą ;)

moc do 11kW, czyli ok 15KM.

RudY napisał:

Prawo jazdy A1 uprawnia do kierowania motocyklem, którego pojemność silnika nie przekracza 125cm3



to tak

moc nie przekracza 15km



to jeszcze nie, bo chyba dopiero mają to wprowadzić (ale głowy se obciąć nie dam )

wrona napisał:

(ale głowy se obciąć nie dam )



I dobrze bo byś ją stracił. A1 jest do 11kW, czyli w przeliczeniu 14,96KM.

No właśnie wrona i nie pyskuj bo siędzisz w Anglii :smiley:

No to dzisiaj wytargałem w las i w ogóle na kacik




Jadę sobie powili już zbierałem się na chatę wciskam sprzęgło i coś mi w chuj szumi chuj myślę piach w tarcze zlazł. Jadę dalej wciskam jeszcze bardziej szumi no to się zatrzymuje i widzę taki obrazek łańcuch wisi jak rękaw magika pewnie się wyciągnął
.
Robię oględziny moto a widzę lewy napinacz łańcucha

i prawy
[/list]