Husqvarna SMS 125

haha lol xD

skrzynia lepiej znosi biegi w gore bez sprzegla niz ze sprzeglem :stuck_out_tongue: gorzej redukcje bez sprzegla ale w gore można walic bez sprzegla bez obaw :wink:

No zmienianie biegów bez sprzęgła w gore motorowi nic nie robi, mniej niszczy skrzynie niż zmiana ze sprzęgłem, szczególnie jak ktoś wysprzęgla na 2 lata wrzuca bieg puszcza sprzęgło i dynamika jak u emeryta to takie coś niszczy skrzynie ;p
http://www.motogen.pl/artykuly/porady/zmiana-biegow-bez-uzycia-sprzegla-abc,art37.html

w moto gp bodajże właśnie bez sprzęgła wrzucają biegi :slight_smile:

nie porownuj skrzyni z motogp do seryjniaka wino :smiley: bo to jakbys porownal fiata 500 do ferrari :smiley:

a zmiana bez sprzegla ma rowniez taka zalete ze nie tracimy czasu i “ciagu” podczasz wrzucania biegu.

przyspieszenie ze sprzeglem będzie mniejsze niz bez niego :wink:

Bez sprzęgła to prawie jak skuter :stuck_out_tongue:

Ale jednak tą stopą trza pracować :stuck_out_tongue:

W skuterze to też można poudawać stopą że się biegi zmienia :smiley: :lol:

Chłopaki wielkie zdziwienie dzisiaj mnie nastało. jadę sobie huska i patrze na licznik a tu 105-107km/h i skacze daje bieg wyżej i do 117km/h się dobujała a potem dowiedziałem się że te 117km/h to na 5 biegu osiągnąłem.

Pewnie Ci się licznik zepsuł :frowning: xD

Raczej licznik jest ok. Już wcześniej miałem V-max 109 ale przy średnik cisnięciu a to prędkość przy przeciąganiu na maxa na każdym biegu. Kolega też ma SM a z dyfuzorem husqvarna racing i gaźnikiem 34mm i na 4 biegu też ma coś koło 100km/h

Ale wrzucił byś 6 bieg to by dużo szybciej pewnie nie jechała bo zablokowana to mało mocy, pewnie do max 125/130 by się dobujała bo jednak mocy mało na zablokowanej ;p Tak według mnie ofc ;D

Wg. mnie na 6 biegu albo by zwolniła ze 117km/h albo by trzymała lub tez do-bujała się jak mafioz prawi.

7 wrzuc <hahahaha>

Pewnie przy wrzuceniu 6. by ją zmuliło i prędkość by spadła. A jakie są przełożenia poszczególnych biegów?

http://www.youtube.com/watch?v=4nSa3atKHKc Łapać jak huske cisne. :mrgreen:

Coś słabo ciśnie…

[ Dodano: 29-08-2010, 15:06 ]
Prawdę mówiąc ciśnie słabiej, niż mój Stryker(a waży w uj więcej i jest słabszy :P)… Weź coś z tym zrób :stuck_out_tongue:

No przecież jest zablokowana młotku :stuck_out_tongue:

A pisał niedawno, ze 121 poleciał, to jak zablokowanaż do 120? :stuck_out_tongue: Dziwna blokada :stuck_out_tongue:

Nie będzie na szybkość blokowana tylko np. na obroty i ogólnie zdławiona będzie