Husqvarna SMS 125

nie lubię barki BWM!!!
Kawaskaki są spoko i ducati :roll:

jak tam huśkaż zapomniałeś o niej na rzecz simkaż ;p

Nie zapomniał. Gadam z nim prawie codziennie, non-stop jakieś nju filmiki ma ;p

Huska spokojnie sobie śpi przy grzejniku i czeka na wiosnę.


Co jestą?!! Nikt nic nie piszę. Huska ma najechane 3340km i ma się świetnie tylko świeca pada i zaraz po odpaleniu lubi tracić iskrę czekam na nową irydów-kę.

Ty nic nie piszesz, nic się wokół niej nie dzieje, więc po co mamy pisać i coś :stuck_out_tongue:

A co ma się dziać? Co mam z nią robić? Spać z nią mamę Jeżdżę na co dzień a simka ciągle robię. Według przykazania simsoniarza Mam sima! Mam Rezo! Remontuje cały sezon!.

a co z tymi okleinamiż

Ooo u mnie piszą to mu się użaliło :smiley:

Nakręć jakiś film z jazdy ;d

Chcieliście filma z jazdy to macie. Wiem zwija się jak dobra 80cc ale czego oczekiwać po blokadach http://www.youtube.com/watch?v=gjPAyVJbCik

no powiem Ci, że tragedia te osiągi są :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zdejmuj te blokady prędko bo normalnie to 90 leci i już więcej ciężko a żeby się rozpędziło to kurde faktycznie rok czasu trza ;p
Te blokady to ostro blokują moto, nie spodziewałem się, że aż tak oO

nieco slabiutko…
poza tym ten licznik ma lagi jak jakas amiga :smiley:

Za jakieś 1000km mam przegląd to po przeglądzie pomyślimy i wybebeszeniu puchy a dyszy raczej zmieniać nie muszę mam 142. A potem może uda się od kupla który ma huske i kupił na rok kupić dyfuzor husqvarna racing z gaźnikiem 34mm. No i muszę świecę wymienić bo co moto złapie temp po odpaleniu to zaraz świeca dostaje przebicia.

Te liczniki tak mają denerwowało mnie to bo chciałem żeby było tak jak w RS żeby liczył co 1km/h ale jest dokładny.

Przemas92 napisał:

Te liczniki tak mają denerwowało mnie to bo chciałem żeby było tak jak w RS żeby liczył co 1km/h ale jest dokładny.


Wskazówki są najlepsze, jakoś tak lepiej widać to przyśpieszenie ;p
Obroty we wskazówce to jest już na prawde minimum według mnie, ale wiadomo, w SM to trochę inaczej niż w ścigacz czy coś i inne liczniki wsadzają, gdyby taką puche wielką wsadzić, dziwnie by to wyglądąło ;p

Widać, że na 3b mam 80km/h a gdzie jeszcze kolejne 3b. Raz sprawdzałem cisnąc to na 4 mam 97km/h

Cienkoo… Ściągaj te blokady!! Ja Jak jechałem kawasaki Kmx 125 to całkiem inna bajka :smiley:
Ale głosik to masz łady w apci :smiley: Fajny taki basowy, mi się podoba i to bardzo :smiley:

Robertus napisał:

Ale głosik to masz łady w apci :D Fajny taki basowy, mi się podoba i to bardzo :D



Jaka apciaż To Huśka. Nie obrażaj Husqvarny

Kurwa sorry myślałem o byłej apci Courtego. (coś mi się pojebało) Przepraszam ciebie i Huske :stuck_out_tongue:
Ale i tak głosik ładny :smiley:

no głos fajny… a powiedz ty mi… gdzie ty tą kamerkę zamontowałeś i jak ? :stuck_out_tongue:

Hehe telefon w łapie i biegi bez sprzęgła na takim odcinku skrzyni nic nie będzie. Nie jedna osoba jeździ nawet 1000cc i zmienia biegi bez sprzęgła wystarczy odjąć gazu.