Husqvarna SMS 125

Fajny licznik i koła bo najbardziej podoba mi się w SM… Zrób polerkę rantów felg =)

Adverion napisał:

Fajny licznik i koła bo najbardziej podoba mi się w SM... Zrób polerkę rantów felg =)

noo ! tu tez się zgodze z toba, te koła tak mi się podobaja <33 !

szczerze to mi się ona niezbyt podoba, wiem, zaraz po mnie pojedziecie że mam roxa, i w ogóle. Chciałbym nowego SM 125, ale Huska mi się nie podoba. Reflektor kanciaty, zamiast owalnego, i owiewki takie zbyt niskie i podłużne. Wiem że to jest nowe zajebiste moto za 20 kółek, ale nie podoba mi się zbytnio.

Spoko Kowal każdy ma inny gust a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje :wink: Co do polerki felg to nie ma mowy moto kupiłem tylko do jeżdżenia nie do przerabiania. JEdyne co przerobie to odblokuję i tyle.

Jeszcze jakieś lustereczka kup :wink:

Spoko Kowal każdy ma inny gust a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje ;-) Co do polerki felg to nie ma mowy moto kupiłem tylko do jeżdżenia nie do przerabiania. JEdyne co przerobie to odblokuję i tyle.

dokładnie, nie ma co robic niewiadomo czego z tego xD .. odblokuj i się ciesz moca ;DD

Kowal a ją ci nawet gratuluję za szczerość bo o to chodzi a nie że każdy by pisał super itd.
Szczerze mówiąc mi się huska podoba bo lubię lanciate kształty… Tylko to lusterko jest nie takie =/
I z tyłu ma te takie plastiki jak by nagraniakace co jest praktyczne ale ją wolę tył taki jak ma np Aprilia SX ogólnie huska jest spoko =)
Ostatnio zaczęły podobać mi się SM, przez te kółka które wydają się małe a całe moto jest wysoko efekt super =) to jest zaletą SM =)

No mi właśnie nie podchodzą najbardziej te przednie owiewki koło baku, za mało w duł idą i przez to moto wydaje się takie długie.

Przemas, jak mi sprzedasz ja za 5 k to biore ! xD

przez to moto wydaje się takie długie.


Taki urok SM'a właśnie ...

to właśnie jest fajne :stuck_out_tongue: :wink:

kondzio94 napisał:

Przemas, jak mi sprzedasz ja za 5 k to biore ! xD




Za tyle to mogę ci sprzedać simsona jak go odpicuję. Chodź i tak nie mam zamiaru go sprzedawać.

Właśnie się dowiedziałem, że jakimś dziwnym trafem mogę mieć silnik od WR 125 czyli jakieś 38KM w SuperMoto :-> .

Ty, a WR to nie jest 4tą

Więc to nie ma 38KM.

http://www.husqvarna-motocykle.pl/index.php?page=enduro_wr_125

Gdzie ty tu masz napisane, że Husqvarna WR 125 to 4tą

Kowal myślał, że Yamaha :smiley:

Bo jamaha jest the best.

Jamahy są do dupy Kowal, jeszcze tego nie ogarnąłeś? :stuck_out_tongue: HONDA, KAWASAKI, BMW and SUZUKI rules! :smiley:

Dywersant napisał:

Jamahy są do dupy


Dywersant, grabisz sobie chłopcze... :-P
Jeszcze jeden taki tekst i ci robie wjazd na chate :mrgreen:

Wyjdź Dywersant … tam są drzwi …

Czekałem na wasze wypowiedzi :stuck_out_tongue: Co kto lubi.

RudY napisał:

Wyjdź Dywersant … tam są drzwi …



To ty wyjdź, bo to temat o Husce, a nie jamasze :stuck_out_tongue: