Honda NSR :D

I co będzie po Hondziż

Ile będzie się cenić?

cenił teraz nie całe 6000 :D

nie wiem 5300-5500 Zauwazcie ze to jest na 50 zarejestrowane czyli drozsze ok 1000zl zebysci emnie zaraz z cena nie zaczeli jechac a no i dopiero po remoncie na oryginalnych częściach.

Co się przejmujesz, ja dt bede wystawiał za 8500, jak się nikt nie skusi to zjade z cena, a dlaczego nie spróbowac? Czasem się ktos trafi.

Kowal, no tak ;d ale taki kondzio się bd smial a sa takie debile co przyjada i kupia kolega tzr sprzedal tzr za 5tys cyl byl od wymiany plastiki dzien wczesniej wszystkie odpaldy podczas jazdy :smiley: Tak samo rieju tez bylo rozjebane opony do wymiany cyl tez na pewno i poszedl :smiley:

oj to zależy na kogo się trafi… bo na fotach wszystko ładnie wygląda… a przyjedzie napaleniec to kupi i da dobrą kase

kondzio94, o rieju nie dbalem przyznaje się rozjebane bylo ale hondzia idealna jest oprocz przerywacza który się zjebal mi ostatnio ale to groszowa sprawa ;D

ja mowicie robic bad looka ?:smiley:

widziałem kiedys wkurw looka w nsr na żywo i nie robiło na mnei to specjalnie wrażenia

właśnie tez na zywo nie widzialem ale na foto robi fajne wrazenie i się tak pytam :smiley: ale chyba zrobie ostatecznie zeby się wyrozniala z innych na allegro a bad looka to pierw zywica i pozniej szpachla tak ?:smiley:

jop

w NySyRy powinno to fajnie wyglądać :slight_smile:

kwestia gustu jak to mówią;d
mi osobiście by się podobało

to chyba się biore tylko muszę odlozyc kase na malowanie pewnie okolo 200zl ?

[ Dodano: 28-12-2011, 08:42 ]
Swieta swieta czas na prezenty w tym roku dostalem jeden prezent motocyklowy :smiley: Kurtke ixon typhon. I jestem bardzo zadowolony z prezentu jest zajebiscie ciepla jak jezdzilem w pierwszy dzien swiat i drugi bylem pod wielkim wrazeniem a oto i ona swoje fotki dam przy jakieś najblizszej okazji :smiley:

Fajna kurtałka :smiley: Podpinka jestą Jaka membranaż i jakie ochraniacze?

Jest podpinka :smiley: Ochraniacze na lokcie plecy i barki :smiley:

klata,plecy,barki,klata,plecy,barki <muza>

kondzio94 napisał:

klata,plecy,barki,klata,plecy,barki <muza>



trlolololololol :lol:

kurcze i jak mowicie robic bad looka czy nie ? Troszke się boje ze cos spieprze… ;/ ale jak ferie się zaczna to chyba jednak robie ;D
dzisiaj sobie narysowalem jak by wyglądala z bad lookiem

A bad looka najlepiej pierw zywica ? pozniej szpachla na zywice ?

i jak pomalujesz czachę późnieją tak jak jest teraz Możesz zrobić tego badlook-a ale xenony wtedy wkładaj obowiązkowo :wink:

No tak na czarno tylko myslalem jeszcze zeby ja zmienić na czarno zolta bo mi się zajebiscie podoba te malowanie :smiley: