Honda NSR :D

Zapominacie panowie chyba o jednym! :smiley:

Tzn blacha motocykla 125 i 650 jest taka sama, w sensię normalna motocyklowa :stuck_out_tongue: Więc dopiero zaglądając w papiery może pomyśleć, że coś nie halo, że to 650/125 czy jak to tam…

Inaczej 125/50 gdy może jechać duży motocykl a ma tabliczke jak w Ogarze…

Co nie oznacza, że jestem za zamianą :wink:

i znowu nie każdy policaj patrzy jaka pojemność jest wbita do dowodu

Ale jak spojrzy na motocykl, to od razu zczai się, że jest coś nie teges([u:a203d50b39]dźwięk silnika[/u:a203d50b39], V’ka, rozmiary kapci i cała reszta dupereli) :573:

czy ja wiem ?? podchodząc do motocykli z “zewnątrz” nie wiem czy bym pomyślał że to 125 (pomijając naklejkę)


co nei zmienia faktu że nigdy nie zdecydował bym się na moto , 600/125 125/50

masz juz A1 to mniejszym przypałem jest jeździć bez A i masz w najgorszym przypadku za brak kategorii 300 zł

oj widać że to już nie 125… wygląda tak rasowo i wgl … ma to coś że to jednak nie 125 :smiley:

ale ja robie prawko :slight_smile: a i ja chce cos z moca raczej chodz biore pod uwage przy kupnie na yzf ale chyba wezme cagive jako ze duzo mocy bo juz na moto trochę się wyjezdzilem i chcial bym cos wiekszego tzn mocniejszego a tu wsiade na taka mulasta yzf zreszta zobacze jeszcze

[ Dodano: 08-11-2011, 20:38 ]

Dywersant napisał:

Kurczak napisał:

Mam propozycje zamiany na suzuki sv 650 zarej na a1 :smiley:
I nie wiem co robic :smiley: chyba zaczne rozmowy z tata co o tym yslicie ?



Głupi pomysł.

Po raz to przypał w chuj, jak cie złapią, a szanse na to rosną przy takim sprzęcie.
Po dwa jest to motocykl zupełnie nie nadający się dla takiego żółtodzioba, jak ty. Ciągnie od samego dołu i dobrze hamuje silnikiem(to nie 2t). SV’ki to sprzęty dla raczej doświadczonych motocyklistów :wink:



Borek02 napisał:

Propozycja dobra ale nie dla Ciebie:) Ogolnie to wiekszy przypal jak 125/50 bo roznica jest mniejsza niz 650 125 :slight_smile: Pozdro



przepraszam a wy wielcy doświadczeni się znaleźliście ? Jezeli nie dla mnei to na pewno dla was tez nie… Myślicie ze jeździć nie umiem ? Nie uwazam się za super kierowce ale trochę km zrobilem na jednosladach i umiem zapanowac nad moca i nie zapierdalam caly czas na full i wkurwiaja mnie takie komentarze dziekuje :wink:

TEORETYCZNIE to oni perfekcyjni kierowcy xD

mówia że yzf jest najmocniejsza ze wszystkich 125 4t i ponoć leci juz ok 140 po pełnym odblokowaniu i jeżeli żeczywiscie tak jest to na pewno zdecydował bym się na to moto niezeli 2t ,

jakis fajny sportowy wydech zeby to brzmiało jakoś , spalanie masz jak inne 4t 3-4 litry a przy dzisiejszych cenach paliw kazdy litr robi róznice przupuszczam ze juz w miare fajnie się zbiera i chyba najładniejsze 125 ewentualnie własnie mito :slight_smile:

cbr 125 bym nie chciał ale yzf to bym się zastanwiał , jakas róznica mocy na pewno jest ale cała reszta przemawia na plus yzf’y nawet wygląd

wrona, jezeli 4t to właśnie tylko yzf za rok planuje w wakacje wyjazd nad morze z kumplami wiec przydalo by się 4t ale cholernie ciagnie mnie do 2t bo to jest jednak moc i przypierdolenie a 135 licznikowe tak mniej więcej wyciaga :wink: jezdzilem yzf i calkiem fajnie ale tyl nie wygodny jak cholera chyba jednak zdecyduje się na 4t a moc po 18nastce bo i tak to nie jest tak ogromna moc te 40 koni zobaczy się pierw prawko trzeba zdac 22 egzamin…

Kurczak napisał:

ale tyl nie wygodny jak cholera



czym ty się przejmujesz to tobie ma byc wygodnie nie pasażerowi :)

Kurwa Kurczak, pierdolisz jak dzieciak to po pierwsze. Chcesz to zamiećń to twoja brocha, wali mnie to na serio, twoje zycie twoje sprawa i problemy. Ja wyraziłem swoje zdanie i tyle.

A co juz nie masz NSR ze myslisz o yzf?

Borek02, czego się spinasz ? Mam nsr ale wrona pokazal YZF i odpisalem.

Kurczak napisał:

Borek02, czego się spinasz ?


Właśnie pierwszym który się co chwile spina to ty ;{
I to z głupich powodów...

Pytasz się o nasze zdanie, a później się czepiasz o wszystko :p

A'propo:

Myślicie ze jeździć nie umiem ? Nie uwazam się za super kierowce ale trochę km zrobilem na jednosladach i umiem zapanowac nad moca


Skąd wiesz, że umiesz zapanować nad mocą ? Ile jeździłeś motocyklami o pojemności >200ccm ?

RudY, no nie jezdzilem ale chyba juz troszkę jezdze na moto i pierwszy raz bym nie wsiadal… i nie przekrecil bym manety do konca i wgl

wierz mi że nie umiał bys jeździć na dużym moto , tzn nie chodzi mi o ruszenie zatrzymanie się itp tylko naprawde umieć jeździć to jest cos , ja miałem okazje pare razy pojeździc 600 cc i jest to konkret pierdolniecie, na przyszły sezon planuje 600cc ale nie wyobrażam sobie popierdalac między furami czy walic gumy z pod każdych swiateł jak skuterem. TROCHE to potrwa zanim zaczne jeździć na moto z taką samą łatwością jak na skuterze i jakis innych biegach 50cc. Nawet nie wiesz jak łatwo o to żeby ręka “omckła” się na manetce gazu. bo to kurwa daje taka adrenaline że twoja swiadomość nienadąza zaskoczyć że przyśpieszasz a masz juz setke na liczniku , a dla nowego motonity to juz w ogóle jest pełno w portach :slight_smile: tyle mam do powiedzenia

Juz dawno foto nie pokazywalem ani nic nie pisalem :slight_smile:
Wiece tak ok tygodnia temu zdalem na prawko :smiley:
i fotki nsr od ostatniego czasu tylko paski na kolach sciagniete
Honda juz odstawiona na zime w sobote bd smarowal lancuch i olej wymienial na zime w przedkladni itp itd :smiley:
I tu pierwsze jaranko honda ;D

Na cpn jeszcze przed wyjazdem :slight_smile:

I z cbr

:slight_smile:

a już myślałem że sprzedałeś tego rometa ;d

Pewnie będzie trzymał Honde przez zimę jeszcze heh;D I na wiosne pójdzie w inne ręce :stuck_out_tongue:

:smiley: no mam nadzieje ze do wiosny na wiosne duzo ludzi kupuje moto :slight_smile:

Ile będzie się cenić?