Honda NSR :D

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem Hondy NSR . Ma komin od Hondy 600 jakieś tam oryginalny i ku mojemu zaskoczeniu jest bardzo duza :smiley: Honda jest dopiero po remoncie bylo tulejowanie cylindra w niemczech tlok pistonkit i wgl wymiana plynow
niestety rozrusznik nie kreci jest spalony albo rozlaczony i nie ma akumulatora…
rok produkcji 2000 a tu fotki :smiley:






kozacka, zazdroszczę Ci, super uczucie kupić moto i móc nim od razu jeździć haha :D… No i po przesiadce z 70 tez niezla roznica w mocy :). Niech służy.

Tylko ten komin 0d 600 :confused:

motorower? ^^
Ladna sztuka :wink:

To ile w koncu dałesą
I na pych paliszł jak rieju xD

5200 dałem trzeba troszkę ja poprawić moze was zapytam bo buraki z innego forum twierdza ze jeśli jest ktos nowy to trzeba go cisnac wiec jak jade to do 7.5 tys wskazowka idzie normalnie a jak jade dluzszy czas to zaczyna się bujac i się nie wkreca dalej a slysze ze silnik wkreca się dalej ale moze mis ie wydawac :stuck_out_tongue: i nie wiem od czego to ona cale wakacje i zime stala w garazu… Ogolnie zamulona byla w trzy pizdy…

no ładna tylko 2 rzeczy mnie rażą…
Ten wydech od 600… (wieś)
i te żarówki jebitnie żółte, załóż jakieś Blue vision i od razu będzie przyjemniej dla oka…
No i fajne małowanie…
a z tym ze nie chce iść to przy tych samych obrotach tak jest ? tzn. jak jedziesz to ładnie idzie do 7rpm a jak dłużej jeździsz to już tak nie chce wchodzić do 7 rpm czy powyżej tych 7rpm bo nie czaje :roll:

Zawór wydechowy pewnie coś nie tego …
O ile nie spieprzyli przy składaniu cylka po tulejowaniu to wystarczy go przeczyścić przez kanał wydechowy i dobrze wyregulować :slight_smile: Przynajmniej u mnie pomogło …

Tylko ten komin 0d 600 :/ ...



bez kitu . nie lubie takiej maniany z wydechami od większych moto

i zrób jakieś ładne foty w dzien :)

Ładne malowanie podoba mi się .Barwa świateł też jest fajna żółta samochodowa. Tylko ten wydech jest po c.h.u.j.u ale ogólnie szał jest :smiley:

No wydech trochę kicha… nie pasuje taki duży komin i tak jakoś nisko usadzony… ;/


A tak to nawet nawet :slight_smile: Aby służył, szerokości :slight_smile:

Hokster napisał:

Barwa świateł też jest fajna żółta samochodowa.


:573: Co miałeś na myśli pisząc to ? :mrgreen:
  1. Zamulać może ten wydech
    2. Za tyle kasy kupić niesprawna honde?? :roll:

no w sumie jak teraz piszesz, ze cos jest zjebane, to na pewno bym tyle nie dal…

akumulator kupiłem i wszystko jest w porządku obroty dzialaja i raz pozwoliłem sobie przycisnąć :slight_smile: :slight_smile: kosa jest a wydech moze i blee jest aale jak chodzi ladnie nagram wam jutro dzisiaj później dam nowe foty bo porobiłem ogólnie śmigą się bosko i jeszcze raz ktoś powie mi ze nsr jest mała to mu w ryja dam xd

ona jakaś taka mała jest :mrgreen:

Adverion napisał:

Hokster napisał:

Barwa świateł też jest fajna żółta samochodowa.


:573: Co miałeś na myśli pisząc to ? :mrgreen:



Chodziło mi o barwę świateł. Inaczej nazywaną selektywną

Hokster napisał:

Chodziło mi o barwę świateł. Inaczej nazywaną selektywną


No ale ta barwa jest :590: oo...
Świeci jak w jakimś starym trabancie ... powinno być coś co by ładnie podchodziło pod biel ...

Kurczak napisał:

akumulator kupiłem i wszystko jest w porządku obroty dzialaja i raz pozwoliłem sobie przycisnąć :) :) kosa jest a wydech moze i blee jest aale jak chodzi ladnie nagram wam jutro


To pewnei elektromagnes nie chodził i za to byłą dupa...
ładnie jak dla kogo... ale jak to wygląda.... :roll: :590: :583:

nie zrozumiales nie napisalem ze ladnie wyglad tylko chodzi ladnie :stuck_out_tongue: WY się nie znacie moja mama podeszła i najladniejsza rura :smiley: heh a tu foty






Dzisiaj do kupiłem brakujące śrubki jutro bede robil rozrusznik :smiley:

te naklejki “xr” zdejmij…