Honda NSR :D

nawet nie wygląda tak źle z tym wydechem od 600cc , tylko trochę za waskie jest to moto do tej rury , i druga sprawa taki wydech go muli bo w ogóle nie ma rezonansu który jest bardzo ważny w 2t , widziałem ewentualnie takie motywy że serie wydechy ładowali do środka

Wydech szczerze mowiac nie oszukujmy się nic nie daje jedynie dyfuzor do mocy dodaje duzo :smiley: Wrona siędziales kiedys na nsr ? i widziales na zywo nie jest taka waska :stuck_out_tongue_winking_eye:

latałem nsr’ą nie raz

Kurczak napisał:

nie jest taka waska :stuck_out_tongue_winking_eye:


ale chodzi mi w w porównaniu dso duzego moto , postaw se np przy 636

a no to wiadome :stuck_out_tongue: ale od rs np to nei jest duzo mniejsza nei wiem czy wgl jest mniejsza rs jest od czachy potezna a jak dzisiaj u mechanika bylem to powiedzial ze bd mial wieczne problemy z tym i z zaworem wydechowym i z silnikiem ;d no ale cóż :smiley:

Adverion napisał:

Hokster napisał:

Chodziło mi o barwę świateł. Inaczej nazywaną selektywną


No ale ta barwa jest :590: oo...
Świeci jak w jakimś starym trabancie ... powinno być coś co by ładnie podchodziło pod biel



Tu się nie zgodzę :D wiadomo o gustach się nie dyskutuje ale ta barwa świateł mi się strasznie podoba i ciężko jest kupić teraz taką żarówkę. Mój brat cioteczny ma Honde CRX ładnie zrobioną obniżona itp i ma właśnie takie żarówki dzięki nim ta fura o wiele lepiej wygląda i bardzo jest rozpoznawana. Xenony i inne niebieskie bajery jest już tego za dużo każdy teraz w furze albo xenony z biedronki albo niebieskie żarówki :)

Hokster dobrze prawi :smiley: A co do NSR to z tym wydeszkiem wygląda fajnie :smiley:

Zauwazylem ze lewa jest jakas biala wsadzona na dlugich a w prawej się chyba spalily dlugie ;/

Oj kurczak , kurczak : D miałeś dobre Rieju to musiałeś się wjebać xD

nie no żarówki nie są drogie, ale remont silnika to już trochę kosztuje

tulejowanie jedyne 600zł :wink:

+tlok lozyska korbowod (w 2t polecaja zmieniac) lozyska no i masz 1.5 tys przy markowych częściach

600zł tuleje z tłokiem kosztuje :wink:

juz gdzieś się kiedys pytałem ale nie pamietam czym rózni się tulejowanie od szlifu

tulejowanie po prostu wbijaja taka tuleje do srodka a szlif to usuniecie rys powstalych w wyniku przytarcia/zatarcia

to może ja powiem, tulejowanie dotyczy nicasilu, bo jak powszechnie wiadomo nie można robić szlifów na nicasilu, więc oni rozwiercają ten calek i wbijają tuleję żeliwną, i teraz już mozesz robić szlify :D. A szlifuje się żeliwne cylindry :).

znaczy z tego co wiem , alu można szlifowac tylko na nowo nacasil trzeba kłaść

Wino napisał:

600zł tuleje z tłokiem kosztuje


Gdzie tak tanio? :shock:

Allegroo

Ciekawe w jaki sposób zrobisz szlif w nałożonym Nicasilu? Nicasil ma powłokę zaledwie 0,1mm wiec nie ma miejsca na szlif. Jeżeli chodzi co o honowanie to tak jest to obróbka polegająca na nadaniu gładzi przecinających się ósemkowa-tych rysek w celu utrzymania filmu olejowego

Tulejowaniu 2t polega na roztoczeniu cylindra ze ściskiem tulei z reguły o 0,1mm. czyli tuleja jest większa od cylindra o 0,1mm od roztoczonego cylindra. wykonaniu okien w tulei czyli tych dziur które pokryją się z kanałami a następnie planowanie cylindra w celu wyrównania powierzchni styku cylindra z głowicą i szlifu cylindra pod dany tłok wtedy można szlifować cylinder pod nominał.

Przemas92 napisał:

Ciekawe w jaki sposób zrobisz szlif w nałożonym Nicasilu?



ty to robisz specialnie chyba żeby tylko się przypier.dolic..

powiedziałem że zrobić szlif i dopieor nałożyć na to na nowow nacasil , więc czytaj dobrze !!

Ale żeby nie było że się wymądrzam , nie wiem czy tak też można zrobić