Honda NSR :D

i h*j masz nauczkę …

tak na przyszlosc przec “ch” się pisze :wink: No mam nauczke 90% osob z jednoslada jeszcze będzie lezec nie raz. Po prostu taka natura :smiley:

Kurczak napisał:

No mam nauczke 90% osob z jednoslada jeszcze będzie lezec nie raz. Po prostu taka natura



Ale nie przez taką głupotę, jaką ty pokazałeś smarując opony jakimś syfem :D

No i chuj :smiley: Bede się wypierdalal przez co bd chcial i proszę się odpierdolic :stuck_out_tongue:

Bulwers uuuuuuuuu :stuck_out_tongue:

Kurczak napisał:

No i wacuś :D Bede się wypierdalal przez co bd chcial i proszę się mam wszy i nie rosnę :P




Buahaha :lol: cienias :D

Dywersant napisał:

Kurczak napisał:

No i wacuś :D Bede się wypierdalal przez co bd chcial i proszę się mam wszy i nie rosnę :P




Buahaha :lol: cienias :D



A ty co kozak taki w necie ?! Ciekawe jak na drodze! xD Pewnie twoje kymco wyprzedzi lepszy kolarz :D :evil: :evil:

Kurczak zluzuj porty :smiley:

Kurczak napisał:

Pewnie twoje kymco wyprzedzi lepszy kolarz :D :evil: :evil:

true xD
hahhhahahhaha :D

Kurczak napisał:

A ty co kozak taki w necie ?! Ciekawe jak na drodze! xD Pewnie twoje kymco wyprzedzi lepszy kolarz



z niego wiekszy wariat niż ty :D Bałem się jechać z tym waraitem... hehe :PP

po prostu WARJAT

Mam propozycje zamiany na suzuki sv 650 zarej na a1 :smiley:
I nie wiem co robic :smiley: chyba zaczne rozmowy z tata co o tym yslicie ?

Propozycja dobra ale nie dla Ciebie:) Ogolnie to wiekszy przypal jak 125/50 bo roznica jest mniejsza niz 650 125 :slight_smile: Pozdro

125/50 można normalnie jeździ zazwyczaj chodzą jak 50 i ciężko odróżnić 650 od 125 jest łatwo ;p jeszcze singel jakby krzywo popatrzył to może ale nie silnik w V już nie są tacy głupi panowie niebiescy teraz :slight_smile:

Albo zamienić wyprostowac papiery i gitara :stuck_out_tongue_winking_eye:


sam bym teraz jakieś 125/50 wyrwał bo neos mi się znudził :smiley: no i mogę go zamienić oczywiscie:D

Zamieniaj, codziennie nie łapią a jak złapią to i tak się dogadasz:P

Kurczak napisał:

Mam propozycje zamiany na suzuki sv 650 zarej na a1 :D
I nie wiem co robic :D chyba zaczne rozmowy z tata co o tym yslicie ?



Głupi pomysł.

Po raz to przypał w chuj, jak cie złapią, a szanse na to rosną przy takim sprzęcie.
Po dwa jest to motocykl zupełnie nie nadający się dla takiego żółtodzioba, jak ty. Ciągnie od samego dołu i dobrze hamuje silnikiem(to nie 2t). SV'ki to sprzęty dla raczej doświadczonych motocyklistów ;)

Dywersant napisał:

SV'ki to sprzęty dla raczej doświadczonych motocyklistów ;)

no to akurat jest prawda.

i nie warto się w to pakować, niebiescy aż tacy głupi nie są ;)

Dywersant napisał:

Kurczak napisał:

Mam propozycje zamiany na suzuki sv 650 zarej na a1 :D
I nie wiem co robic :D chyba zaczne rozmowy z tata co o tym yslicie ?



Głupi pomysł.

Po raz to przypał w chuj, jak cie złapią, a szanse na to rosną przy takim sprzęcie.
Po dwa jest to motocykl zupełnie nie nadający się dla takiego żółtodzioba, jak ty. Ciągnie od samego dołu i dobrze hamuje silnikiem(to nie 2t). SV'ki to sprzęty dla raczej doświadczonych motocyklistów ;)



Czy ja wiem znam gościa co w wieku 16 lat kupił ten motor jako pierwszy dopiero w tym roku zdał prawko na początku sezonu i zmieńił tą sv na cbr 929 rr jeździ i żyję nawet miałem okazję się kawałek nim przejechać i jakoś ciężko się wcale nie jeździ wręcz rewelacyjne zwinny i poręczny motor jak dla mnie też miałem okazje się przejechać er-5 brata ciotecznego i podobnie się prowadził ;p

Nie porównuj rzędowej 2’ki do V2(nie dotyczy TDM), V-ka nie oddaje mocy liniowo, tylko ostro i z buta! R2 jest mulasta w konfrontacji z V2. Jeżeli nie posiada się doświadczenia na motocyklu R2 lub R4 o podobnej mocy, to nie powinno się siadać na V2(albo co gorsza V4). Taka jest opinia większości znanych mi motocyklistów(w tym instruktorów prawa jazdy A) i podzielam ich zdanie.