Honda NSR :D

Ładny rysunek :slight_smile:
I ładnie by wyglądała z badem :slight_smile:

Czyli rób to w ferie :wink: kiedy zaczynaszł też od tego piątku? ;D

a moze ;d ktos mi podpowiedzieć jak to robic ? tak jak pisalem pierw zywica i dopiero szpachla ? myslalem o ringach no i ksenony tez moze ale to się zobaczy na razie trzeba bad looka zrobić :slight_smile: a juz ferie się zaczynają a honde rozkrecilem :slight_smile: A no i w koncu ja rozblokuje… Bo mnie wkurwia ze ledwo co ledwo biore cbr :evil: :evil:

Tak na szybciocha z nudów :wink:

dziekowa :smiley: tylko to czerwone to nie bd juz tylko będzie to czarne :smiley: i ty zrobiles bardziej takie sciete a ja chcial bym cos bardziej w stylu nowej cbr 600

o takie cos. A i jeszcze nie wiem jednego lagi czarne czy zostawic jakie sa czy jakis inny kolor ? kolega mi mowil zeby zlote robic no ale moim zdaniem na zloto bd brzydko

Zajebiście wygląda ta http://picturepush.com/public/7413101 rób tak :wink:

[ Dodano: 24-01-2012, 18:07 ]
A lagi jak coś to czarne chyba tylko.

no czarne alllboooo … albo albo czerwone ? Nie … czarne albo złote ciemne :slight_smile:



Ale raczej nie będzie złote w NSR pasować

Polera albo czarne :stuck_out_tongue_winking_eye:


zrób tak, będzie wyglądać jak większe moto.

jutro ostatni dzien szkoly i warsztaty :smiley: wiec prawdopodobnie bede od jutra ruszal z bad lookiem tylko boje się zeby np lewy i prawy inaczej nie wyszedl. :smiley:

Zrób na jednym bada a drugie zostaw, to będzie jak w beemce :smiley:

Nie rozumiem tego porównania.

Tak jak na tej jednej fotce zrób z tym jednym badlook-iem fajnie wygląda :smiley:

Kowal napisał:

Nie rozumiem tego porównania.

heh na pewno tak nie zrobie ;D myslalem tez zeby jedno swiatlo calkiem zakryc i jedno zostawic ;d ale badziewnie by wyglądalo

Dobra, zapomniałem o tych GS’ach. Ale w ścigu to raczej nie pasi. Zrób tak jak wygląda cbr 600 rr

Ja nie mówię tu o serii GS, tylko RR!

dla mnie to slabo wygląda :smiley: ps. lepiej usuwajcie cycki z forum albo jutro acta wszystko usunie :smiley:

Kurczak, Jak tam twój badlook? :wink: robiłeś coś czy nie bardzo ^^