Honda CB500 1997 Shakin'ka :D

daj jakieś ładne zdjęcie szlifierki , bo tylko jedno na przypeczepie jest

Tak? xD

To sorqi :stuck_out_tongue:

Łapajcie












[ Dodano: 05-01-2011, 20:10 ]
Jeszcze wracając do wypowiedzi Kowala z początku tematu - opona wąska- rzeczywiście. Opona ma 120, a oryginalna powinna mieć 130…

ostanie 2 były teraz se przypomniałem ale tych pierwszych dwóch nie : D

mówia że cebule fajnie dajarade jako pierwsze moto pod stanty ,

ja nie ogarniam , mieć moto i nie jeździć na kole …

taka jazda w te i we wte po czasie jest nuudna , w miescie nie rozpędzisz się zbytnio a na trase nakedem też se nie polatasz

Jeszcze nie jeździć :smiley:

ładna i zadbana ;), naprawdę. Fajne ma felgi :D. Tylko mi się tył nie podoba a szczególnie ta lampa :(. :-/

wrona napisał:

taka jazda w te i we wte po czasie jest nuudna , w miescie nie rozpędzisz się zbytnio a na trase nakedem też se nie polatasz



Chłopiec, nie wiesz, co mówisz, zajebiste są szybkie przeloty między autami w mieście, poza miastem winklowanie :D

Dywersant napisał:

są szybkie przeloty między autami w mieście,



i pali milion sto dziewięcset , bo gaaaz chamulec , chociaż w sumie w stuncie , dużo mnie nie spali , ale my nie mamy do tego dróg , to muszą być patelnie , chyba że chcesz się przeciskac między furami 50km/h

Dywersant napisał:

poza miastem winklowanie



taaa fajna żecz jak ma się fajne drogi , wąskie źle wyprofilowane drogi , w ogóle nie oczyszczane itp w gd jest taka jedna droga gdzie przed wakacjami był remont no i oczywiście piach, który został do końca sezonu , bo było go tyle że samochody tego nie wyjeździły.
Jest pare drug gdzie można powariować , ale to wiesz.. kilka na całe 3m

Mieszkam w zamałym mieście zeby takie przeloty urządzać

A co do dróg Mam 20km do Czech Tam można konkretnie powinklowac

- - -

I nie jest taka zadbana ^^



Tak wygląda pod plastikami, muszę się tym zająć…


I dzisiaj zrobiłem sobie uchwyt na kamerę wg TEJ stronki.

Wygląda to tak:







A nagrywa TAK (sorry, stary aparat i ogólnie próba xD)

jaki wieśniak w tym motocyklu z filmiku , jak chyba skuterem szybciej pokonuje winkle :smiley:

Buahaha, ciekawe kiedy ci się urwie zawiecha podczas jazdy :lol: Chciałbym to zobaczyć :stuck_out_tongue:

Nie ma opierdalania się!

Urwać się nie urwie ale nie ma się co oszukiwać, że nastoletnie moto będzie bez rdzy. Moja TDM też ma parę takich kwiatków, a raczej miała.

A co do uchwytu - lipa będzie bo to wszystko plastik i odrobina gumki, będzie się telepać okropnie :smiley:

Zawiecha jest tylko skorodowana, nie ma wżerów jakichś wielkich albo dziur. Wystarczy przeczyścić i pomalować :slight_smile:

No właśnie, może dzięki tej odrobince gumki nie będzie tak wibrował? Zobaczymy na wiosne co to będzie :slight_smile: Poza tym ten uchwyt kosztował mnie ok 6zł i 30min roboty :smiley:

Widziales moj uchwyt ?
Kosztowal 2,50 i 10 minut roboty :smiley: ale tez jest lipny, a ma gumke wokol kierownicy, zamontowany identycznie mialem. Poza tym 2 cylindra drżą :slight_smile: To nei fazer z R4, że zero wibracji jest.
Patrz mój film: http://www.youtube.com/watch?v=SjRU3k3_r58

Kruczek daj jakieś foto swojego uchwytu…

Dlatego ja preferuję uchwyt na kierowcy :stuck_out_tongue:

Ja chce sobie kupić kamerke właśnie taka co można do kasku czy ramienia przypiać :slight_smile: tzw do filmow sportowych :wink: tylko HD sa drogie na razie, wiec czekam az stanieja :smiley:

z fotek mocowania nigdzie nie znalazłem, ale zrobie bo aktualnie w macalu mam zamontowane je, lepiej się spisuje :slight_smile:

Zajebista ta CB byla by na stunty :smiley:

No może i by byla ;]

Jak na razie sobie powoli ją robie. Rama już wstępnie przeczyszczona i gotowa do maźnięcia. W przyszły weekend ściągne amorki i je też poczyszcze i pomaluje.

Kupiłem nową używaną lampę :slight_smile: Przynajmniej w bdb stanie ;p Starą lampe wymieniłem na uchwyty pod tylne plastiki, których nie miałem i dokupiłem kierunki od Horneta 98 :smiley:

Później wrzucę fotkę jak to mniej więcej wygląda :stuck_out_tongue:


Wrzucam fotki








Kable wystają bo nie chciałem ich na razie zakładać. Musze jeszcze je zabezpieczyć żeby nie grzebać się z tym jeszcze kiedyś


No i jeszcze, dzisiaj, udało mi się zebrać w sobie i pomalować trochę to ramę i zawieche

Tak było


A tak jest

ale chujowe te kierunki :smiley:

mi się podobają, takie jak w TDR mam :D. Tylko dziechta, z tą podgiętą rejestracją, jak dla mnie ;p