Honda CB500 1997 Shakin'ka :D

Bo to jeszcze i tak zależy od konkretnego jeźdżca… Postura, postawa na motocyklu, no i czy 150, czy 215cm wzrostu też robi różnicę :smiley:

Widać TDM takie zwalone, że ciężko w niej to poprawić :stuck_out_tongue: Jeździłem różnymi sprzętami(ale TDM nie bylo mi dane) i gdzie była założona akcesoryjna szyba, to komfort był o niebo lepszy(ale seryjne szyby też były dobre) :wink:

zalezy co kto nazywa komfortem :smiley:
bo mi to przeszkadza tylko trochę ale ja naleze raczej do dynamicznych kierowcow i nie rzadko zdrza mi się jechac 3 cyfrowa predkoscia w miescie :stuck_out_tongue:

Ja tak cały czas jeżdżę :stuck_out_tongue: i w lekkim terenie mi się zdarza xD
Nie no, ale co u Cb jest źle? Kiedy zaczyna się robić kocioł pomimo owiewkiż

ogolnie to wieje i jest glosno (duze znaczenie ma tutaj kask który nie jest zbyt cichy i zaczyna juz gwizdac na uszczelce szybki) ale powyzej 120 to juz wali w leb konkretnie i ogolnie trzeba się trzymac kierownicy. chciałbym zrobić taki deflektor zeby struga powietrza szla wyzej i będzie cacy. wiatr na barki mi jakos nie przeszkadza. uwazam ze na moto musi wiac ale bez przesady :smiley:

Ja tam olewam takie kwestie*


*przy trasach <150km :stuck_out_tongue:

Wiesz, ty to se możesz olewać takie kwestie bo przy 110 co stryker pociągnie to jeszcze nie wieje, miałem daelima i mnie jakoś wiatr nie zrzucał jak było ok 115.

Panikujecie … cipki z Was nie motórzyści :smiley:
Mi przy 120km/h jedynie szum przeszkadza (kask crossowy) :stuck_out_tongue:
Żadnych szyb nie mam i jest gitowo :wink:

Kowal, jak z tobą pisałem, to mówiłeś, że daelim do 100 dociągał… cuś kręcisz panie :stuck_out_tongue:

Bo DT ma dobrą owiewke xD

do 100 we dwie osoby, max było 115, albo czytaj uważnie albo w ogóle

Na gg pisałeś co innego, więc nie rozumiem twojego oburzenia.

Shakin, ty dalej chcesz upować tą owiewke? Kup szybe, to moto będzie ładniejsze i praktyczniejsze :wink:

a miał ktoś do czynienia z Honda CB 750?:smiley: kusi mnie :smiley:

kondzio94, to nie temat o o CB750.

Poza tym zrób prawko najpierw.

Sama szyba mi się nie podoba. Wole tą mini owiewke, do której link dałem wczesniej

Shakin napisał:


Poza tym zrób prawko najpierw.


Po coś

Shakin napisał:

kondzio94, to nie temat o o CB750.


Zapytałem grzecznie x.x

Żeby żyć zgodnie z Bilbią, Koranem i Torą -.-

A ja grzecznie odpowiedziałem. Gdyby to był temat ogólny - ok, ale to mój worklog ;]

Masz od tego “Co sądzicie o”.

Do tego nawet nie skomentowałeś nijak mój motocykl, tylko wjebałeś się z “a miał ktoś doczynienia z cb750” tak nie z gruchy ni z pietruchy

Shakin napisał:

Do tego nawet nie skomentowałeś nijak mój motocykl,



o boshe nie zkomciał ci moturka

kondzio94, nie wpierdzielaj mu się w temat

wrona, gdzieś mam czy “zkomciał” czy nie.

Chodzi o to, że jak się nie chce wypowiedzieć nt. mojego motocykla, bądź CB500 to po co włazi i pierdoli o czymś innym.

Interesuje go 750każ Nikt nie broni założyć tematu nie?

Spokojnie dzieci ! :stuck_out_tongue:
Nic się takiego nie stało … a kondzio przez Was siedzi w kącie teraz i płacze :{

RudY napisał:

a kondzio przez Was siedzi w kącie teraz i płacze :{

no właśnie:< Rudy chodz mnie przytul :)

Dobra masz komcia :
o boshe, jake cudeńko !! <333 :** wspaniały laki3r i wgl wgl !! <3 strasznie mi się podoba <3 . ;**

Wyjdź i nie trzaskaj drzwiami ;]



- - - - - -


Dobra, spadło to białe gówno, to trzeba rozglądać się za brakującymi częściami :smiley:

Dostałem już pokrywkę akumulatora




Teraz szukam lampy bo moja trochę pęknięta. Właściwie to już znalazłem tylko muszę się z Włochem dogadać :smiley: