Honda CB500 1997 Shakin'ka :D

No widzisz, że ktoś mu już zrobił foto z zaskoczenia na avatarze tylko się obrócić zdążył już jakieś gry wstępne były :stuck_out_tongue:

Honda zarejestrowana ;]

Ubezpieczenie - 189zł xD z wliczoną zwyżką za wiek… PZU… Do tego NW - 86zł :wink:

Czyli w sumie 275zł.

A w Axie chceili mi wcisnąć OC z NW za ponad 700zł

No i po podliczeniu poniesionych do tej pory kosztów (nie licząc paliwa) na moto to 5551zł

Ja zapłaciłem 200zł z NNW :stuck_out_tongue: :smiley:

Dywersant napisał:

Ja zapłaciłem 200zł z NNW :P :D



zarej na tate albo dziadka :P

ja placilem podobnie jak shakin. a mam 30 czy 40 % zniżki i oczywiscie 50% zwyzki za wiek... plus nnw ;)

Ja mam w PZU, miałem skuter na współwłasność, teraz musiałem wziąć wszystko na siebie(duże ryzyko wypadku i ojciec ma zbyt wiele(60% i trzy pojazdy) do stracenia) i mam 20% zniżki +5% za lojalność i nie dali mi zwyżek, więc dlatego tyle płacę :stuck_out_tongue:

W PZU poniżej 22lat masz 30% zwyżki za wiek… Sprawdzilem wczoraj w papierach :wink:

a myslalelm ze jest 50% :stuck_out_tongue: czyli widac ze mam znizke ktora eleiminuje zwyzka i place 100% ubezpieczenia heh

ja tam rejestruje na mamę nie ma żadnych samochodów na siebie to co się martwić

A zniżki maż :stuck_out_tongue:

Bo ja nie ma to w sumie lipa, a tak zaplaicsz z 40zł więcej, a sam sobie juz znizki zbierasz.

ja znizki od 2004 bodajze juz zbieram w hdi a ile mam to nawet nie wiem

Dzisiaj pękło 90mph :smiley:

Ale to już wieje jak… :smiley:

i to jest wada streetówek i nakedów :smiley:

I dlatego montuje się takie małe szybki i owiewki :smiley:

Dywersant napisał:

I dlatego montuje się takie małe szybki i owiewki :D



Które gówno dają :D

przynajmniej tak mowil kumpel który ma kawe zr750

Sprawdzałem na Hornecie kolegi i mimo, że szyba jest malutka, to sprawuje się super :smiley: dopiero powużej 170 czuje się spychanie z moto :stuck_out_tongue:

Najwazniejsze żeby szyba, przynajmniej w CB, dawała coś do 120-130km/h bo to fajna przelotówka :slight_smile:

najpewniej da turbulencje na barkach albo kasku i nic poza tym niestety.
tak to jest z szybkami :smiley: to juz lepiejn zeby wialo na calego ciebie ale rownomiernie.
ja mam owiewke a tak mi wali w kask ze juz wygodniej się jezdzi bez czachy ale bede rzezbil deflektor i mam nadzieje ze będzie cacy :slight_smile:

No zobaczymy :stuck_out_tongue:

Mój dzisiejszy vmax - 180km/h :smiley:

KruczeK, bo TDM ma ujową owiewke :stuck_out_tongue: Jeżeli do naked’a dać owieeke PUIG, to masz gwarancję dobrej ochrony przed wiatrem :wink: Oni znają się na rzeczy :wink:

temat o szybach na forum tdm ma ponad 30 stron i nadal nie ma 100 % rozwiazania :smiley:
to chyba daje do myslenia ? a sa tam ludzie których stac na szyby za 500 zl i sa z nich niezadowoleni :wink: