forum

Aha … i proponuje żeby wyłączyć naliczanie postów w tym dziale :stuck_out_tongue:

A tu się liczą? lol

Tak …

“lol” :smiley:

A czy to ważne, czy się liczą? Przecież nie o nabijanie tu chodzi…

PodLy, jak by miałą nas opuścić osoba, któa ma najmniej postów, to obawiam się, że byśmy już się nie spotkali z Kruczkiem… :stuck_out_tongue:

Jacob nie w sensię ile postów ma ktoś z nas tylko przy akceptacji ogłoszeń patrze czy ktoś ma jakieś czy tylko się zarejestrował żeby ogłoszenie dać;p

Aaa, spoko…

Ostatnio też odrzuciłem kola, co miał 1 post w odgrzewanym temacie i przed nim jeszcze ogłoszenie dał… Takim dziękujemy :smiley:

I słusznie jacob :wink:
A na początku też mysłaem ze chodzi wam ze się rozstaniemy z tym co ma najmniej postow i chcialem napisac ze to niestety bede ja ^^

aa jacob maila dostalem ale zajme się tym najwczesniej jutro bo roboty mam od huja :wink:


ale dzisiaj korzystajac z godzinki czasu zamontowalem kiere do xr6 :smiley: wygląda po prostu cudownie :D:D tutaj foto takie hujowe bo po ciemki ale jutro beda lepsze :stuck_out_tongue:

fajnie :smiley: widzę ze peżota zacząłeś po kryjomu robić :stuck_out_tongue:

Kozackoo;d
ale spamować nie można!;p

Zaraz warna dostaniecie ;]

chyba Ty :smiley:

spamerzy :smiley:
ano zacząłem robić xr6 bo mam trochę wolnego więc korzystam na maxa od rana do wieczora na warsztacie.
Ale głownie pomagam tacie i tylko trochę robię przy xr6 :slight_smile: dzisija wypolerowałem gardziel gaźnika i zacząłem skręcać furę :stuck_out_tongue: muszę w końcu założyc temat o xr6 :stuck_out_tongue:
ale jeszcze fotki raz wam mogę pokazać ^^




i koniec spammu xD

Kurczek ale połełki :smiley: zaszalałes :stuck_out_tongue: Zrób temat w Worklogu zeby wszyscy podziwiali Peżota :stuck_out_tongue:

BTW: Usunolem trochę syfu z serwisu i tuningu mechanicznego :wink:

Ja Siwy ostatnio tu parę tematów zamknąłem bo w ogóle mi z głowy wyszło że mam jeszcze mechanike z Tobą;p
Kruczek wspaniała maszyna:) Ile trzeba teraz dać za takie coś? Polerki piękne :mrgreen:



za 5 k zl kupisz juz ładnego xr6 ale za 4 k zl tez się kupi moze nawet mniej.
ja za swojego bede chcial 6k zl.

ta pasta jest zajebista :smiley: widzę ze tez ja odkryles :smiley: no i oczywiscie połełki dzieki niej wychodzą całkiem w pizdeczke :smiley:

Kruczek, przeczytałeś już beta-wersję regulaminu??

Podoba się?
jakieś zmiany??
:smiley: :smiley: :smiley:

Nie, jeszcze nie czytałem bo nie miałem czasu. zaraz może lookne :wink:

Takie pytanie, Borek dawał link na sb do swojej aukcji na allegro. Usunąlem i dalem osta. On teraz mi się pruje żebym mu pokazał gdzie w regulaminie jest to zabronione. ?

UWAGA DLA OGŁOSZENIODAWCÓW

Zabrania się umieszczania ogłoszeń przez firmy lub osoby prowadzące działalność gospodarczą związaną z tematyką wortalu. Niestosowanie się do tego zarządzenia wiąże się z zawarciem, nieregulowanej pisemnie, zaś regulowanej przepisami prawa polskiego, umową cywilno-prawną, co z kolei prowadzi do obciążenia ogłoszeniodawcy fakturą na kwotę 1000 PLN. Ogłoszenia pozostają darmowe dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej.

UWAGA DLA ZAMIESZCZAJ¡CYCH ODNOŚNIKI DO STRON NIEBÊD¡CYCH CZÊŚCI¡ WORTALU JEDNOSLAD.PL

Zabrania się umieszczania odnośników, do stron branżowych i niezwiązanych z branżą, prowadzących działalność komercyjną, bądź w jakikolwiek sposób z nią związaną, świadczących usługi, itp. Wszelkie inne odnośniki mogą być zamiećszczane.



Styknie??