forum

No Regis te forum jest w pytke, mam nadzieje że dobrze będzie i chodzić bo te co jest teraz obecnie używane jebie mi się tak ze ciągle mam zaznaczone jako nie przeczytane, nawet jak przeczytam. NO! :sunglasses:

Mi tez się wszystko podoba i chodzi ok :smiley: Tylko tło (po bokach) walnąłbym na czarno ;p

No to możecie powoli przenosić ważne tematy tutaj :smiley: :stuck_out_tongue:

Ogólnie mi się forum podoba jest przejrzyste i czyste mam nadzieje że tak pozostanie… a co do boków czyli białego tła, takie jest moim zdaniem lepsze… dość czerni i mroku… czas aby uwolnić to co jest piękne :lol: Ps. dodaje ważne tematy i zasady każdego z działów

No mi też się nowe forum bardziej podoba. I białe boki niech zostaną bo tak jest ładniej :slight_smile: i teraz trzeba trzeba od samego początku utrzymywać porządek żeby nie było tak jak na starym forum.

To nowe forum jest na wypasie tylko szkoda że rang się nie poprzenosiło :smiley: ale tak to w pytkę i witam grono modów :smiley:

chłopaki z użytkownikami którzy piszą bez sensu np. gdzie znajduje się blokada w moim yaroxie to od razu warn taką? bo nie ma co się z nimi cackac bo będzie tak jak w tamtym forum…

Dokladnie, nie ma litosci dla debili

Pasiu i temat taki od razu usuwaj :wink: btw. Witam załogę :wink:

No wiem wiem… wczoraj trochę pousuwałem. I dzisiaj jeden w Tuning Mechaniczny zamknąłem bo był bez sensu. Zaraz go usuną… :smiley:

Hej, ja jak widziecie jestem nowy w tym gronie :stuck_out_tongue: Moze mnie kojarzycie ze starego forum. Forum fajniejsze niz stare, ale dla mnie wolniej chodzi :evil:

yrch ja Cię pamiętam… :stuck_out_tongue: i jeszcze raz wszystkiego naj z okazji urodzin :mrgreen:

witam szanownych panów na nowym, lepszym forum :smiley:

Siemanko na nowym forum… w końcu mamy w pełni zmodernizowane forum z nowymi możliwościami… :mrgreen:

Również witam wszystkich :wink: Widzę doszła dość spora grupa moderatorów. Jeden spamerek też dostać moda, ale może sprawdzi się w tej funkcji :slight_smile: Jak na razie nie wiem tylko o co chodzi z jednym. Moda mam, bo mogę tu pisać, mogę edytować posty, mam dostąp do Forum Moderatorów, lecz nie mam lub nie wiem gdzie są buttony do banów, ostrzeżeń? ?

Denis klikasz na nick delikwenta któremu chcesz dać warna i tam pisze dodaj ostrzeżenie. Dokładniej nad informacją Dołączył.

OK, dzięki za pomoc- znalazłem. Powiedz mi jeszcze: Czy mozilla nadal sypie po 2 ostrzeżenia na raz? Czy są jeszcze takie opcje jak daj bana, czy jest to już raczej automatyczne przy określonej ilości ostrzeżeń?? Gdzie znajduje się button do sypania “pomogę”?

Pomógł jest tu gdzie jest pasek z gg i wiadomością pw. A mozilla chyba już nie daje po 2 ostrzeżenia bo ja korzystam z mozilli i jest dobrze. A i po trzech ostrzeżeniach usher dostaje zakaz pisania a po 6 bana. Czy jakoś tak…

A no tak, dopiero skojarzyłem, że “pomogę” widzimy tylko wtedy, gdy jesteśmy autorem tematu, bo tylko taki może przyznać pochwać?. Chyba to już wszystko co chciałem wiedzieć :slight_smile: