forum

Jeden spamerek :confused: Wiem, że mówisz o mnie, ale przykro mi. Jako? jak na starym forum napisliście, że spamuje każdy pisać, że pisze na temat, ale spoko. Jak nie do mnie to sry. Staraj się pisać, aby było jak najmniej błędów. Jak na razie jest ich sporo.

użytkownicy daja pochwały za byle co jak tak dalej będzie to usery bedą mieli ich po 1000 da się coś z tym zrobić? :slight_smile:

No dokładnie… Np. zobaczcie se BryanNitro… On ma 5 pochwali wszystkie z jednego tematu w którym wmawiać gościowi prawie to samo… :lol:

wkurwiające :stuck_out_tongue:

Olać to… ilość pochwał nie świadczy o wiedzy usera…

No niby tak ale to trochę denne jest :roll:

Pomógł , Olać to… ilość pochwałnie świadczy, Tak wygląda moje forum i każdy post :confused: jak to zmienić

o…widzę ze forum działa…ale miałem problemy z dostaniem si ena forum bo jak wpisalem kłos po nie bylo takiego uzytkownika :stuck_out_tongue: k?os to jest mój nowy nick xD

Chłopaki jak wypisać się z grupy świerzaków ? bo nie wiem nie mam tam opcji żadnej…

Nie da się

Regis napisał:

Nie da się



To nas wywal z niej :P
Bo ja tez jestem w swiezakach xD

no i ja :stuck_out_tongue:
nie chce być w swiezakach :stuck_out_tongue:

Ale Wy marudzicie, nic tylko przez kolano przełożyć… :stuck_out_tongue:

Wyjebalem te grupy i chuj

Regis napisał:

Wyjebalem te grupy i chuj



Ale ty jesteś lep xD
A na forum się pytają co się stao z grupami ahahahaha :D

Lepiej zapodajcie pomysly na nowe grupy

Jestem zajebisty bo jeżdżę na 50ccm
Jestem lepszy bo mam 80ccm
A Ja was rozwalę bo jeżdżę na 2ooCcm.

Nie no jajka :stuck_out_tongue:

Ale szczerze widzę że na forum gra gitara i wszystko jest spokojnie :slight_smile:

Tak się właśnie zastanawiam, czy na naszym forum można przeklinać ? tzn hu* kurw* itp ? bo jak nie wolno to bym musiał kilka ostów dać.

Generalnie nie jest wskazane nadużywanie bluzgów.
Są jednak czasem sytuacje, ze… no kurwa trzeba…

Zaraz ty dostaniesz warna! ;x
nice

No hmm modzi ok, ale taki szary 14-15 latek ? xD to dać mu warna czy jednak nie ? xD